Porovnanie In-Car aplikácií a funkcií

ID. softvér 3.0 nainštalovaný z výroby a ID. softvér 3.0 nainštalovaný prostredníctvom bezdrôtovej aktualizácie "over-the-air"

V tejto tabuľke nájdete prehľad funkcií aktualizácie pre ID.3, ID.4 a ID.5.

FUNKCIA 3.) Verfügbar mit ID. Software 3.0 – Update installiert Verfügbar mit ID. Software 3.0 – ab Werk installiert
In-Car App servis vozidla -        Aplikácia In-Car App vám umožňuje vopred plánovať údržbu a opravy zobrazením výstražných kontroliek a požiadaviek na údržbu. -        Aplikácia In-Car App vám umožňuje vopred plánovať údržbu a opravy zobrazením výstražných kontroliek a požiadaviek na údržbu.
Dohodnutie servisného termínu -        Umožňuje automatické vytváranie servisných požiadaviek pre aktívne kontrolné hlásenia, ako aj pre vybrané výstražné kontrolky dôležité pre servis. -        Umožňuje automatické vytváranie servisných požiadaviek pre aktívne kontrolné hlásenia, ako aj pre vybrané výstražné kontrolky dôležité pre servis.
Vylepšenie In-Car App We Charge -        Vďaka tejto aktualizácii vám aplikácia In-Car App umožňuje pridať funkcie, ako sú napríklad štatistiky využívania nabíjacích staníc, rozšírené možnosti filtrovania a zobrazenie špeciálnych bodov záujmu v okolí -        Vďaka tejto aktualizácii vám aplikácia In-Car App umožňuje pridať funkcie, ako sú napríklad štatistiky využívania nabíjacích staníc, rozšírené možnosti filtrovania a zobrazenie špeciálnych bodov záujmu v okolí
-        Spätná väzba o nabíjacej stanici zadaním hodnotenia vo forme hviezdičkami a nahlásenie problémov. Používatelia môžu tiež vidieť priemer všetkých hodnotení formou hviezdičiek, ako aj nahlásené a potvrdené problémy (napr. poruchy) -        Spätná väzba o nabíjacej stanici zadaním hodnotenia vo forme hviezdičkami a nahlásenie problémov. Používatelia môžu tiež vidieť priemer všetkých hodnotení formou hviezdičiek, ako aj nahlásené a potvrdené problémy (napr. poruchy)
In-Car App "Hry" 4.) – nie je k dispozícii na všetkých trhoch -        Prostredníctvom obrazovky systému infotainment si jednoducho zahráte solitér, šach, hľadanie obrázkov, hľadanie slov alebo novú hru "VW Go" -        Prostredníctvom obrazovky systému infotainment si jednoducho zahráte solitér, šach, hľadanie obrázkov, hľadanie slov alebo novú hru "VW Go"

3. Funkčnosť po aktualizácii závisí od trhu, modelového roku a voliteľnej výbavy a môže sa líšiť.

4. Nie je k dispozícii vo všetkých krajinách a môže byť voliteľnou výbavou v závislosti od modelu a nastavenia krajiny.
 

 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen