Vylepšený nabíjací výkon

Komfort a úspora času vďaka kratším zastávkam na nabíjanie

Pri vysokonapäťovej batérii sa s ID. softvérom 3.0 zlepšil výkon nabíjania a dosiahla sa úspora času.

  • Vozidlá s batériami s kapacitou <77 kWh, ktoré majú od výroby nainštalovaný softvér 2.3, dostali zvýšenie nabíjacieho výkonu už pri dodaní. 
  • Vozidlá s batériami s kapacitou <77 kWh, ktoré dostali alebo dostanú bezdrôtovú aktualizáciu softvéru 2.3, dostanú zvýšenie nabíjacieho výkonu prostredníctvom bezdrôtovej (over-the-air) aktualizácie softvéru 3.0. 
  • Vozidlá s batériami s kapacitou >=77 kWh, ktoré majú od výroby nainštalovaný softvér 3.0, dostali zvýšenie nabíjacieho výkonu už pri dodaní.
  • Vozidlá s batériami s kapacitou >=77 kWh, ktoré majú softvér starší ako je verzia 3.0, získajú zvýšenie nabíjacieho výkonu prostredníctvom bezdrôtovej aktualizácie softvéru 3.0.
Čistá energetická kapacita batérie Zvýšenie nabíjacieho výkonu 5.);6.)
45 kWh/52 kWh z max. 100 kW na max. 110 kW
58 kWh z max. 100 kW na max. 120 kW
>=77 kWh z max. 125 kW na max. 135 kW

Max. nabíjací výkon jednosmerným prúdom (DC) pri teplote okolia a batérie približne 23 °C a počiatočnom stave nabitia (SOC) z približne 5 %; napr. na nabíjacej stanici Ionity.

5.) Maximálny možný nabíjací výkon. Rôzne nabíjacie stanice sa môžu pri rovnakom výkone kW líšiť v správaní pri nabíjaní. Okrem kW výkonu nabíjacej stanice má na množstvo tečúcej energie vplyv aj maximálny nabíjací prúd. Maximálny možný nabíjací výkon ovplyvňujú okrem toho teplota okolia a batérie, ako aj stav nabitia.

6.) Nabíjanie s nabíjacím výkonom jednosmerného prúdu max. 135 kW pri variantoch batérie Pro a Pro Performance, ako aj pri teplote okolia a batérie cca 23 °C a počiatočnej hodnote SOC cca 5 %; napr. na nabíjacej stanici Ionity.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen