Administrácia používateľov

Volkswagen ID a administrácia používateľov umožňujú registráciu viacerých používateľov v jednom vozidle.

Pre vozidlá ID. rodiny mala doteraz dve úlohy: Hlavný používateľ a anonymný hosť. S aktualizáciou ID. Software 3.0 obsahuje dodatočne úlohu spolupoužívateľa.

Vyžaduje sa platné používateľské konto Volkswagen ID.

Viac informácií nájdete vo videu:

Spustiť video

Hlavným používateľom vozidla je zvyčajne vlastník vozidla. Hlavní používatelia majú všetky oprávnenia. Úloha je spojená s identifikačným číslom vozidla (VIN). Prostredníctvom VIN môžu hlavní používatelia prepojiť vozidlo so svojím používateľským kontom Volkswagen ID. 

Hosťujúci používateľ má Volkswagen ID a v rámci svojich funkcií súhlasil s Všeobecne platnými podmienkami služieb We Connect. Má obmedzené oprávnenia. 

Hosťujúci používatelia môžu využívať služby navigácie a systému infotainment, ako aj streamovacie a internetové služby. Okrem toho môžu používať aj aplikáciu Volkswagen App s obmedzeným rozsahom (napríklad deaktiváciu jednotlivých produktov, online import cieľov, úpravy profilu, vyhľadávanie a nájdenie nabíjacích staníc atď.) Kvôli tomuto účelu sa musia zaregistrovať ako hosťujúci používateľ v systéme infotainment a mať vo svojom smartfóne nainštalovanú aplikáciu Volkswagen app.

Hosťujúci používateľ sa môže prihlásiť samostatne pomocou svojho konta Volkswagen ID, ale najprv musí existovať hlavný používateľ.

Anonymný hosť používa vozidlo úplne bez registrácie. Nemá teda žiadne konto Volkswagen ID a môže využívať len obmedzené služby, napríklad systém tiesňového volania eCall, online dopravné informácie, online výpočet trasy, nabíjacie stanice, online vyhľadávanie špeciálnych cieľov, online aktualizáciu mapy a parkovacie miesta. Ak je anonymný hosť v administrácii používateľa zvolený pomocou položky "Guest" (Hosť), na uvítacom zobrazení rozhodnete, či sa vozidlo bude používať v režime online alebo offline.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen