Súkromie pri administrácii používateľov

Nastavenie online režimu v časti "Nastavenia súkromia"

Vďaka tejto aktualizácii softvéru má používateľ možnosť vidieť aktuálny stav ochrany osobných údajov prostredníctvom Ovládacieho centra, otvoriť nastavenia ochrany osobných údajov a zobraziť podrobný informačný text o nastaveniach. Používateľ si v systéme infotainment môže personalizovať svoje nastavenia súkromia a - ak je prihlásený vo vozidle - aj ich uložiť.

Anonymný hosť si môže na uvítacej obrazovke vybrať režim online alebo offline (s údajmi o polohe alebo bez nich).

Vy sa rozhodnete, aké údaje chcete odoslať alebo zdieľať. Všetky online služby, ktoré nezodpovedajú vašim nastaveniam súkromia, budú v aute deaktivované.

Služby vozidla, ktoré nemajú spracúvať osobné údaje používateľa, môže hlavný a hosťujúci používateľ dodatočne deaktivovať jednoducho prostredníctvom zoznamu produktov v aplikácii alebo v prehliadači cez myVolkswagen* - tým sa zabezpečí, že komunikácii bráni len príslušná služba vo vozidle (okrem zákonom požadovaných funkcií, ako je napríklad eCall).

Anonymný hosť nemá prístup k odpojeniu jednotlivých služieb.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen