Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Spustiť video

Nový Golf oslavuje 50 rokov faceliftom a umelou inteligenciou 🤖

Po viac ako 37 miliónoch predaných kusov po celom svete a s oslavou 50-tych narodenín prichádza facelift Volkswagen Golf 8. generácie. Na pohľad drobné zmeny však ladia Golf do tej najlepšej formy. Pripravte sa na bohatú ponuku pohonov, plug-in hybrid s úctyhodným dojazdom ale aj výkonné stálice s označením GTI a R. Viac sa už dozviete v našom najnovšom videu.

YouTube kanál Volkswagen

Svetová premiéra: Volkswagen Golf facelift už iba so štvorvalcami!

Volkswagen Golf prichádza presne na svoje 50. výročie s vynoveným dizajnom, špičkovou technikou, vylepšeným hardvérom a novými aj tradičnými pohonnými jednotkami, pričom všetko sú to štvorvalce!

Volkswagen Blog

Nová verzia klasika. Nový Golf

Golf oslavuje svoje 50. výročie novým dizajnom, modernejšími funkciami a vyšším výkonom. Nový Golf eHybrid spája inovácie a efektivitu: Vďaka rýchlemu nabíjaniu jednosmerným prúdom, pôsobivému elektrickému dojazdu a efektívnym variantom motorov vylepšuje potešenie z jazdy. Okrem základnej výbavy je Golf dostupný v troch výbavách: Style, Life a R-Line, pričom každá ponúka jedinečný zážitok z jazdy. Ponuku dopĺňa parkovací asistent Plus a Pro, Matrix LED svetlomety IQ.LIGHT a intuitívny hlasový asistent "IDA".

Už o niekoľko týždňov nájdete nový Golf v konfigurátore, kde si ho môžete nakonfigurovať a  objednať vopred.

Spustiť video

Konektivita
Viac ako bity a bajty

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho vozidla Golf na internet a do smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.