Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

We Connect Start - do cieľa sa dostanete pohodlnejšie.

Inteligentné spojenie s vaším vozidlom Volkswagen ID.

Máte niektorý model zo série ID.? Potom môžete byť na cestách nielen plne elektrickí, ale aj pripojení na internet: Online-služby We Connect Start pre ID. modely s ID. Softvér pod verziou 3.0 prináša na palubu digitálnych asistentov, ktorí poskytujú aktuálne informácie o riadení nabíjania alebo doprave a ovládajú vybrané funkcie pomocou aplikácie Volkswagen App. 

S aktualizáciou aspoň na ID. Software 3.0 môžete rozšíriť svoju ponuku konektivity o služby We Connect pre vaše ID. V kontrole kompatibility skontrolujte, ktoré online služby podporuje vaše vozidlo ID. 

 

Prehľad vašich výhod:

  • sieťové a online pripojenie
  • prístup k mnohým funkciám vozidla prostredníctvom aplikácie Volkswagen App
Nabíjanie

Pripravený na štart, ak ste aj vy pripravený

Chcete si skontrolovať dojazd vášho modelu ID.? Stav nabitia a zostávajúci dojazd batérie môžete vždy sledovať prostredníctvom smartfónu pomocou aplikácie Volkswagen App keď je ID. pripojené online, a skontrolovať, či je pripojený nabíjací kábel. Ak je nabíjací kábel pripojený, nabíjanie môžete spustiť alebo zastaviť aj z gauča. Do aplikácie musíte zadať len váš čas odjazdu do práce a vaše vozidlo ID. vás bude čakať každé ráno s nabitou batériou. 

Online dopravné informácie

Predvídanie dopravnej situácie

Odteraz vás dopravná situácia nebude rozčuľovať, pretože vaše vozidlo ID. Volkswagen myslí spolu s vami. Váš navigačný systém pracuje s online dopravnými informáciami takmer reálnom čase, rozpoznáva nehody, práce na cestách alebo iné dopravné prekážky a navrhne vám vždy najoptimálnejšiu trasu. Šetríte tak čas a nervy.

Klimatizácia

Šité vám na mieru

Vonku je horúco alebo krutá zima? Prostredníctvom aplikácie si pohodlne zabezpečíte vo vašom ID. príjemnú teplotu. Pretože klimatizáciu môžete zapnúť alebo vypnúť prostredníctvom smartfónu a nastaviť na vami požadovanú teplotu. Mimoriadne pohodlné: Pred jazdou si môžete nastaviť aj vyhrievanie sedadiel. Aby ste sa hneď od začiatku cítili dobre vo vašom ID.

Nabíjacie stanice

Spojenie s nabíjacími stanicami

We Connect Start vám zabezpečí pripojenie. Ak sa dostane batéria vášho ID. na úroveň rezervy, aplikácia automaticky vyhľadá nabíjacie stanice v blízkosti a zobrazí vám ceny, otváracie hodiny, stavu obsadenia a typ konektoru. Vybrané stanice sa potom môžu pridať do trasy. Jednoduchšie to už nejde.

Online aktualizácia máp

Kvalitné mapy stále k dispozícii

V modeloch rodiny ID. budú vaše navigačné mapy automaticky vždy v aktuálnom stave. Pretože informačný systém vozidla aktualizuje a inštaluje mapy pri online pripojení v pravidelných intervaloch priamo vo vozidle.

We Charge¹ - Jednoduché nabíjanie

Pomocou We Charge bude nabíjanie vášho vozidla ID. ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom prepojeného Wallboxu a na cestách na viac než 500 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Mimoriadne praktická je In-Car App integrovaná priamo do systému Infotainment vášho vozidla ID. Pomocou nej môžete vyhľadávať na mape dostupné nabíjacie stojany v blízkosti vašej polohy a zapnúť navigáciu, ktorá vás k nim dovedie - vrátane informácií o dostupných typoch konektorov a rýchlostí nabíjania.

Viac o We Charge

Volkswagen Apps Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect a We Connect. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

Využívajte celý svet online služieb s VW Connect oalebo We Connect pre vaše ID.

VW Connect alebo We Connect k vášmu vozidlu ID. rozširuje vaše digitálne možnosti od verzie ID. Software 3.0 s množstvom inteligentných každodenných pomocníkov, ktorí vás spájajú s vozidlom, a množstvom užitočných informácií. 

Jednoducho sa zaregistrujte a začnite

V tejto časti vám vysvetlíme, ako si môžete v niekoľkých krokoch aktivovať We Connect Start a využívať naše digitálne služby vo vozidle a v smartfóne.

1. Stiahnite si Volkswagen App

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Volkswagen do vášho smartfónu. V závislosti od vášho operačného systému si vyhľadajte v obchodoch App Store alebo Google Play Store Volkswagen App pre Android alebo iOS.

Volkswagen App v App Store

Volkswagen App v Google Play Store

2. Vytvorte si používateľský účet

Prihláste sa pomocou svojho Volkswagen ID do aplikácie. Ak ste si ešte nevytvorili Volkswagen ID, aplikácia vás krok po kroku prevedie procesom registrácie.

Prihlásenie alebo registrácia

3. Pridajte svoj Volkswagen

Pridajte svoje vozidlo Volkswagen pomocou identifikačného čísla vozidla (VIN) k vášmu používateľskému účtu vo Volkswagen App. VIN nájdete v osvedčení o evidencii a na čelnom skle vozidla.

4. Aktivácia We Connect Start

Až do ukončenia aktivácie postupujte podľa pokynov týkajúcich sa uzatvorenia zmluvy We Connect Start zobrazovaných v aplikácii. A posuňte svoj digitálny svet dopredu prostredníctvom inteligentných služieb.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen