Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

We Connect Start
Pripája vás, podporuje vás,
privedie vás do cieľa uvoľnenejšie.

 

Inteligentné spojenie s vaším vozidlom Volkswagen ID.

Máte niektorý model z rodiny ID.? V tom prípade budete nielen jazdiť na elektrickom vozidle, ale vďaka We Connect Start budete pripojený aj k sieti. Automatický systém tiesňového volania eCall budete mať k dispozícii od začiatku. Vďaka online službám We Connect Start budete mať vo vozidle k dispozícii digitálnych asistentov, ktorí vám budú poskytovať informácie o nabíjaní alebo doprave a budete môcť diaľkovo ovládať vybrané funkcie prostredníctvom smartfónu.

Nabíjanie

Pripravený na štart, ak ste aj vy pripravený

Chcete si skontrolovať dojazd vášho modelu ID.? Prostredníctvom vášho smartfónu budete mať v aplikácii We Connect ID. vždy prehľad o stave nabitia batérie a dojazde a môžete skontrolovať, či je pripojený nabíjací kábel. Ak je nabíjací kábel pripojený, nabíjanie môžete spustiť alebo zastaviť aj z gauča.

Online dopravné informácie

Predvídanie dopravnej situácie

Odteraz vás dopravná situácia nebude rozčuľovať, pretože vaše vozidlo ID. Volkswagen myslí spolu s vami. Váš navigačný systém pracuje s online dopravnými informáciami takmer reálnom čase, rozpoznáva nehody, práce na cestách alebo iné dopravné prekážky a navrhne vám vždy najoptimálnejšiu trasu. Šetríte tak čas a nervy.

Klimatizácia

Šité vám na mieru

Vonku je horúco alebo krutá zima? Prostredníctvom aplikácie si pohodlne zabezpečíte vo vašom ID. príjemnú teplotu. Pretože klimatizáciu môžete zapnúť alebo vypnúť prostredníctvom smartfónu a nastaviť na vami požadovanú teplotu. Mimoriadne pohodlné: Pred jazdou si môžete nastaviť aj vyhrievanie sedadiel. Aby ste sa hneď od začiatku cítili dobre vo vašom ID.

Nabíjacie stanice

Spojenie s nabíjacími stanicami

We Connect Start vám zabezpečí pripojenie. Ak sa dostane batéria vášho ID. na úroveň rezervy, aplikácia automaticky vyhľadá nabíjacie stanice v blízkosti a zobrazí vám ceny, otváracie hodiny, stavu obsadenia a typ konektoru. Vybrané stanice sa potom môžu pridať do trasy. Jednoduchšie to už nejde.

Online aktualizácia máp

Kvalitné mapy stále k dispozícii

V modeloch rodiny ID. budú vaše navigačné mapy automaticky vždy v aktuálnom stave. Pretože informačný systém vozidla aktualizuje a inštaluje mapy pri online pripojení v pravidelných intervaloch priamo vo vozidle.

We Charge¹ - Jednoduché nabíjanie

Pomocou We Charge bude nabíjanie vášho vozidla ID. ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom prepojeného Wallboxu a na cestách na viac než 200 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Mimoriadne praktická je In-Car App integrovaná priamo do systému Infotainment vášho vozidla ID. Pomocou nej môžete vyhľadávať na mape dostupné nabíjacie stojany v blízkosti vašej polohy a zapnúť navigáciu, ktorá vás k nim dovedie - vrátane informácií o dostupných typoch konektorov a rýchlostí nabíjania.

Viac o We Charge

S aplikáciou We Connect ID. budete pripojení k sieti

Stiahnite si komfortnú aplikáciu pre rodinu ID. : aplikácia We Connect ID. je v spojení s vaším vozidlom ID. Volkswagen a všetkým, čo je pre vás dôležité. Pretože zmení váš smartfón na diaľkové ovládanie, s ktorým môžete ovládať mnoho užitočných funkcií vozidla. Vaše ID. budete mať tak vždy pod kontrolou, aj keď v ňom nesedíte.

Do obchodu App Store 

Do obchodu Google Play Store 

Jednoducho sa zaregistrujte a začnite

V tejto časti vám vysvetlíme, ako si môžete v niekoľkých krokoch aktivovať We Connect Start a využívať naše digitálne služby vo vozidle a v smartfóne.

1. Stiahnite si aplikáciu We Connect ID.

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We Connect ID. do vášho smartfónu. V závislosti od vášho operačného systému nájdete aplikáciu We Connect ID. pre Android alebo v obchode s aplikáciami App Store alebo v Google Play Store.

We Connect ID. v obchode App Store

We Connect ID. v obchode Google Play Store

2. Vytvorte si používateľský účet

Prihláste sa pomocou svojho Volkswagen ID do aplikácie. Ak ste si ešte nevytvorili Volkswagen ID, aplikácia vás krok po kroku prevedie procesom registrácie.

Prihlásenie alebo registrácia

3. Pridajte svoj Volkswagen

Pridajte svoje vozidlo Volkswagen pomocou identifikačného čísla vozidla (VIN) k vášmu používateľskému účtu v aplikácii We Connect ID. VIN nájdete v osvedčení o evidencii a na čelnom skle vozidla.

4. Aktivácia We Connect Start

Až do ukončenia aktivácie postupujte podľa pokynov týkajúcich sa uzatvorenia zmluvy We Connect Start zobrazovaných v aplikácii. A posuňte svoj digitálny svet dopredu prostredníctvom inteligentných služieb.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen