Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

We Connect pre ID.1 aktivácia

We Connect pre ID.1 aktivácia

Využite podporu online služieb pred, počas aj po jazde. Procesom aktivácie vás prevedieme krok za krokom.

Vaša cesta ku konektivite v ID.

Prosím, zoberte na vedomie, že na plnohodnotné využívanie funkcií potrebujete používateľský účet Volkswagen ID a samostatnú zmluvu so spoločnosťou Volkswagen AG o využívaní mobilných online služieb.

1. Stiahnite si aplikáciu We Connect ID.

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We Connect ID. pre Android alebo iOS.

We Connect v App Store

We Connect v Play Store

2. Vytvorte si používateľský účet

Prihláste sa do aplikácie pomocou svojho Volkswagen ID. Ak ste si ešte nevytvorili používateľské konto Volkswagen ID, aplikácia vás krok po kroku prevedie procesom registrácie.

Prihlásenie a registrácia

3. Pridajte svoje vozidlo cez VIN

Pridajte svoj Volkswagen pomocou identifikačného čísla vozidla (VIN) k vášmu používateľskému účtu v aplikácii We Connect ID. VIN nájdete v osvedčení o evidencii a na čelnom skle vozidla.

4. Aktivácia We Connect

Vyplňte zmluvu We Connect, ako je to zobrazené v aplikácii, a potom prejdite na položku " We Connect pripojenie" v infotainment systéme. Ak teraz zadáte zobrazený kód prostredníctvom tlačidla "Naskenuj kód" vo vašej aplikácii We Connect ID., bude služba We Connect aktivovaná.

Takto aktivujete a využívate We Connect pre ID.

Ak sa chcete pripojiť k svojmu ID, postupujte podľa nášho návodu na aktiváciu.

Zobraziť postup aktivácie

Aplikácia2 We Connect ID. na stiahnutie

Pripojte sa k svojmu elektromobilu pomocou vybraných diaľkových funkcií, relevantných informácií o vozidle a služby nabíjania We Charge vo svojom smartfóne. 

App Store

Play Store

Od We Connect Start k We Connect a We Connect Plus

Ak už u vášho modelu ID. prebehla bezdrôtová aktualizáciu Software 3.0, začnite s We Connect Start. Ak chcete využívať mnohé výhody služieb We Connect a We Connect Plus, prihláste sa ako hlavný používateľ do systému infotainment a potom aktivujte príslušné balíky v obchode In-Car Shop.

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen