Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

R kolekcia

Prejavte naplno svoju športovú stránku

Prejavte naplno svoju športovú stránku

R kolekcia

Prejavte naplno svoju športovú stránku

Spojenie silného výkonu, vášne a individuálnych nárokov: adrenalín motoristického športu prinášame nielen na cesty, ale aj k vám domov – s novou, vzrušujúcou kolekciou R.

R – to je vec mysle

A máme tu niečo na oblečenie pre skutočný pretekársky pocit. Čierna šiltovka presvedčí kvalitnými materiálmi a upúta už z diaľky vďaka veľkému vyšívanému logu R. Povinná jazda pre každého fanúšika R-rodiny Volkswagen.

Štýlový vzhľad pre chladné dni

Vďaka starostlivo vybraným materiálom ste s našou softshellovou bundou vyzbrojení takmer do každej situácie.

Naša kolekcia R

... tak sofistikovaná a strhujúca ako samotná vysoko výkonná značka.

Elegancia a športovosť zároveň

Vložky v typickom karbónovom vzhľade odhalia vašu športovú stránku.

Bundy pre všetkých fanúšikov modelov R

Hľadáte vhodný outfit na prechodné obdobie? Potom sú naše športové bundy to pravé pre vás - pretekársky dizajn sa tu stretáva s funkčnosťou. Športové oblečenie je dostupné vo viacerých veľkostiach: XS-XXL pre ženy a S-3XL pre mužov.

Oblečený ako šampión

Náš plne elektrický model ID. R sa zapísal do histórie motoristického športu na legendárnych horských pretekoch Pikes Peak. Využite teraz šancu a ukážte sa v mimoriadnom štýle edície Pikes Peak a pokračujte v úspešnom príbehu tohto výnimočného dobyvateľa vrcholu.

#IDR

Ležérny biznis vzhľad

Polo tričko s čiernou potlačou loga R, bielym logom VW a modrými detailmi, jednoduché a dych berúce zároveň. Jemné, ale zato efektné použitie modrých farebných akcentov a čierneho loga dodávajú polo tričku nezameniteľný R-štýl. To z vás urobí skutočného udávača trendov dokonca aj v kancelárii.

Pripravení objavovať svet

S našimi lifestylovými produktmi zvládnete akékoľvek outdoorové dobrodružstvo a zároveň si vypracujete dobrú postavu. Štýlovými sa stanete napríklad s multifunkčnou šatkou alebo praktickou fľašou na pitie - tá po naplnení poslúži nielen na uhasenie smädu, ale dá sa použiť aj ako činka. A keď ich už nebudete potrebovať, ľahko ich uložíte spolu s ostatnými vecami do štýlového ruksaku.

Úplne oddaní

Aby ste túto pôsobivú značku R od Volkswagen mohli mať vždy so sebou: objavte naše exkluzívne príslušenstvo v originálnom dizajne - ako napríklad tento štýlový prívesok na kľúče s logom R.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen