Zatvoriť menu
Zatvoriť
Start Video

Čisto elektrické ID.4¹⁾

Prichádza ďalšia generácia SUV

 

Prichádza ďalšia generácia SUV

Univerzálne ako SUV,
ekologické ako ID

Nové ID.4 spája to najlepšie z dvoch svetov: univerzálnosť moderného SUV s ekologickým výkonom elektromobilu. Pre všetkých, ktorí chcú všetko. Bez kompromisov.

Nahliadnite
do budúcnosti

Redefinované SUV:
ID.4 s čisto elektrickým pohonom

Progresívny dizajn

Už na prvý pohľad je jasné, že ID.4 predstavuje progresívne SUV. Vďaka inžinierom a dizajnérom, ktorí majú odvahu veriť v silu skvelých nápadov a sú ochotní ísť úplne novými cestami.

Ekologický výkon

SUV so zrýchlením športového vozidla. Ekologicky, vďaka najmodernejším elektromotorom a technológiám akumulátorov. Doslova elektrizujúci pocit.

Inteligentné asistenčné systémy

Vďaka najnovšiemu rozpoznávaniu hlasu vás ID.4 počúva na slovo a s inteligentnými asistenčnými systémami sleduje dopravnú situáciu. Takto jazdíte predvídavo a môžete sa plne sústrediť na to, čo je pre vás najzábavnejšie: jazdu.

Umenie ísť vlastnými cestami

Nonotak Studio je projekt inštalácie a prezentácie založený na spolupráci medzi ilustrátorom Noemi Schipferom a architektom Takami Nakamoto. Pozrite sa na umeleckú interpretáciu ID.4 tohto kreatívneho dua.

Start Video

1) maskovaný prototyp

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen