Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Spustenie VW Connect a We Connect

Spustenie VW Connect a We Connect

Ušetriť čas, byť výborne informovaný a zostať vždy v pohode - všetko je len otázkou nastavenia. Inteligentní asistenti z VW Connect a We Connect poznajú vaše osobné zvyky a uľahčia vám život, ak ste práve veľmi zaneprázdnení. Presvedčte sa sami.

Príprava je všetko: V niekoľkých krokoch ku „Connected car“

Nezabúdajte, že podmienkou využívania funkcionalít v plnom rozsahu je Volkswagen ID k používateľskému účtu a samostatná zmluva so spoločnosťou Volkswagen AG o využívaní mobilných online služieb.

1. Stiahnite si Volkswagen App

Stiahnite si bezplatnú Volkswagen App do vášho smartfónu. V závislosti od vášho operačného systému si vyhľadajte v obchodoch App Store alebo Google Play Store Volkswagen App pre Android alebo iOS.

Volkswagen App v App Store

Volkswagen App v Google Play Store

2. Vytvorte si používateľský účet

Prihláste sa pomocou svojho Volkswagen ID do aplikácie. Ak ste si ešte nevytvorili Volkswagen ID, aplikácia vás krok po kroku prevedie procesom registrácie.

3. Pridajte svoj Volkswagen

Pridajte svoj Volkswagen pomocou identifikačného čísla vozidla (VIN). VIN nájdete v osvedčení o evidencii a na čelnom skle vozidla.

4. Aktivácia VW Connect alebo We Connect

Až do ukončenia aktivácie postupujte podľa pokynov zobrazovaných v aplikácii. A posuňte svoj digitálny svet dopredu prostredníctvom inteligentných služieb.

Takto využijete VW Connect alebo We Connect vo vašom Volkswagene

Nasledujúci návod vás krok za krokom prevedie procesom aktivácie na pripojenie k vášmu Volkswagenu.

Stiahnutie návodu na aktiváciu (EN)

Volkswagen App na stiahnutie

 

Využite všetky výhody VW Connect, We Connect a Car-Net v jednej aplikácii. Jednoducho si stiahnite aplikáciu Volkswagen App pre svoj smartfón a pripojte ju k svojmu Volkswagenu.

Volkswagen App v App Store

Volkswagen App v Google Play Store

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen