Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Služba odvozu a dovozu

Máte málo času? Žiadny problém

Máte málo času? Žiadny problém

Služba odvozu a dovozu

Máte málo času? Žiadny problém

Čakať na opravu? Určite máte aj lepší program.


V rámci Služby odvozu a dovozu urobíme všetko pre vaše pohodlie - vaše vozidlo vyzdvihneme priamo u vás a po servise vám ho zase privezieme späť.

Tip: Rezervujte si Službu odvozu a dovozu vozidla zároveň s objednávkou termínu servisu. Povedzte nám, v akých termínoch vám to vyhovuje.


Servis podľa vášho priania

Či u vás doma alebo v práci, my sme flexibilní. Ak si to želáte, môže náš servisný technik narýchlo skontrolovať vaše vozidlo, osobne prevziať vašu objednávku a dohodnúť sa s vami o všetkom potrebnom. Po realizácii servisných prác vám vaše vozidlo privezieme v dohodnutom termíne späť k vám.

Existuje ešte ďalšia možnosť: Svoje vozidlo Volkswagen priveziete k nám a my vás odvezieme späť domov alebo do práce, ako len potrebujete.


Skúste kombináciu: 
Služba odvozu a dovozu + Náhradné vozidlo

Váš Volkswagen je u nás v servise a vy zostanete s naším náhradným vozidlom aj naďalej mobilní. Náhradné vozidlo vám dovezieme hneď, keď prídeme pre vaše vozidlo. A keď vám dovezieme vaše vozidlo naspäť, opäť si vezmeme naše náhradné vozidlo. Ako vidíte, nemusíte sa prakticky o nič starať.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen