Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Čisto elektrické ID.51)

Maskovaný prototyp približujúci sa sériovému vozidlu.

 

Maskovaný prototyp približujúci sa sériovému vozidlu.

Moderná symbióza SUV a kupé

ID.5 s elegantnými líniami v dizajne modelov kupé spája vďaka modulárnej platforme elektromobilu všestrannosť moderného SUV s udržateľným výkonom elektrického vozidla. Zostaňte v napätí a nezmeškajte moment, keď čisto elektrický ID.5 o pár mesiacov odhodí svoju kamufláž. Nová generácia SUV Coupé prichádza.

ID.5 kombinuje športový, elegantný dizajn modelov kupé s kvalitami modelov ID. rodiny: Ponúka úplne nový pocit z priestoru, intuitívne ovládanie, úplnú konektivitu - a aktualizácie "over-the-Air". Prezentuje tak softvérovú kompetenciu spoločnosti Volkswagen. Exkluzívny dizajn modelov kupé sa výrazne odlišuje od vzhľadu konvenčných vozidiel - a je vo svojom segmente jedinečný. Objavujte elektromobil s inšpirujúcimi tvarmi.

Napätie zrejmé na prvý pohľad

Expresívny dizajn SUV kupé

 

ID.5 sa už na prvý pohľad prezentuje ako progresívny elektrický crossover, ktorý kombinuje prednosti SUV so splývavou siluetou modelu kupé. Unikátny je excelentnou aerodynamikou avantgardného dizajnu, ktorý znižuje odpor vzduchu, zvyšuje energetickú účinnosť a tým zvyšuje dojazd. V interiéri môžete vďaka kompaktnej technológii elektrického pohonu očakávať inteligentne navrhnutý koncept priestoru - a teda dosť miesta pre všetko, čo potrebujete pre komfortné zvládnutie bežného dňa.

Dych berúci výkon elektrického pohonu

 

Robíte kompromisy, keď ide o vaše požiadavky? S novým ID.5 ich tiež nemusíte robiť. Je silný ako SUV, efektívny ako ID. a akceleruje ako športové vozidlo - pretože jeho elektromotory vyvíjajú svoj výkon dynamicky a s maximálnym krútiacim momentom hneď od začiatku. Vysokonapäťová batéria v podlahe karosérie sa postará o nízke ťažisko vozidla a zabezpečuje vyváženú jazdnú dynamiku, ktorá umožňuje maximálny pôžitok z jazdy. ID.5 pritom dosahuje dojazd až 540 km a ID.5 GTX až 497 km.2) S takým výkonom necháte za sebou nielen všedný deň.

Ako stvorené pre nové cesty: ID.5 GTX

 

Nezáleží na tom, či vás priťahuje pulzujúca metropola alebo osamelý horský priesmyk:
Čisto elektrický model ID.5 GTX definuje hranice elektrickej mobility svojím vynikajúcim výkonom a progresívnym dizajnovým konceptom. Jeho duálny pohon všetkých kolies inteligentne rozdeľuje výkon dvoch elektromotorov medzi všetky štyri kolesá a zabezpečuje tak lepšiu trakciu. A vďaka účinným elektromotorom jazdí tak ticho, že prírodu môžete vnímať všetkými vašimi zmyslami. Pretože model GTX je vyrobený len pre každodenné používanie- ale aj pre všetkých, ktorí chcú niečo navyše. Tešte sa na novú dimenziu športového elektrického výkonu s veľkým priestorom pre komfort.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen