Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Oprava laku a karosérie

Má vaše auto vrásky? My sa postaráme, aby bolo opäť krásne.

Má vaše auto vrásky? My sa postaráme, aby bolo opäť krásne.

Oprava laku a karosérie

Má vaše auto vrásky? My sa postaráme, aby bolo opäť krásne.

Naša oprava laku a karosérie

Poškodenie laku či plechu? To sa stáva. Nerobte ale žiadne experimenty a dôverujte bezpečnosti originálu. Poznáme vaše auto ako svoje topánky, preto sme aj pri téme karoséria a lak prvou voľbou.

Bezpečnosť a zachovanie hodnoty

Poškodenia karosérie a laku sa u nás odstraňujú podľa prísnych štandardov značky Volkswagen. V našej dielni disponujeme špeciálnym náradím, ktoré je presne určené pre váš model Volkswagen. A používame Volkswagen Originálne diely® a lakovacie materiály. Všetky záruky tak zostávajú pre vás zachované a vaše auto sa leskne opäť ako nové.

Ošetrovanie laku

Naša profesionálna starostlivosť o lak udržiava vaše vozidlo dlho vizuálne pekné a optimálne chráni lak. Pravidelná hĺbková politúra a odborné konzervovanie zachovávajú pôvodný lesk na veľa rokov.

Hlavné výhody opravy laku a karosérie

  • Naše opravy laku a karosérie uvedú všetko do pôvodného stavu. 
  • Bezpečnosť, funkčnosť a tiež záruka zostávajú zachované. 
  • Potvrdíme vám, že pri oprave boli použité Originálne diely Volkswagen® a Originálne lakovacie materiály Volkswagen a že práce boli vykonané podľa prísnych predpisov výrobcu. 
  • Ponúkame vám komplexné služby ako odťahovaciu službu, analýzu nákladov na opravu, náhradné vozidlo a mnohé ďalšie.

Volkswagen Clever Repair® - rozumná alternatíva

Preliačiny, škrabance, škody spôsobené ľadovcom alebo odlietajúcimi kamienkami? Malé chybičky krásy vzniknú rýchlo a znižujú hodnotu vášho vozidla Volkswagen. Nechávať ale kvôli tomu opraviť celé auto? Ponúkame vám rozumnú alternatívu: Volkswagen Clever Repair® pre všetky malé poškodenia v aute a na aute. Naše moderné alternatívne metódy opráv sú omnoho výhodnejšie než kompletná oprava, a vďaka tomu vyzerá vaše auto tak, akoby sa takmer nič nestalo. 

Volkswagen Clever Repair® zahŕňa opravy na najnovšej technologickej úrovni zachovávajúc hodnotu vozidla. Naši vyškolení špecialisti používajú najmodernejšie metódy, nástroje a laky podľa štandardov výrobcu. Pre vašu bezpečnosť a optimálny výsledok, ktorý možno vidieť už na prvý pohľad.

Zistite viac

Tip: Konzervovanie a leštenie laku vozidla

Aj vy sami môžete pravidelným ošetrovaním urobiť veľa pre zachovanie hodnoty vášho vozidla Volkswagen. Dobrá konzervácia v značnej miere chráni lak pred škodlivými vplyvmi prostredia, dokonca aj pred ľahkým mechanickým poškodením. Lak vozidla konzervujte najneskôr vtedy, keď sa voda na čistom laku už výrazne neperlí. Aj keď pravidelne podstupujete obvyklé voskové konzervačné procedúry v automatickej umývacej linke, odporúčame vám ošetriť lak vozidla tvrdým voskom, a to  najmenej dvakrát za rok.

Leštenie laku vozidla

Leštenie je potrebné až vtedy, keď sa lak vášho vozidla stane nepekným a keď už konzervačnými prostriedkami nedokážete docieliť žiadny lesk. Ak by použitá politúra neobsahovala žiadne konzervujúce zložky, je dôležité, aby ste lak na záver ešte zakonzervovali.

Odporúčania, aby sa lak vozidla nepoškodil:

- neošetrujte matne lakované a plastové diely leštiacimi prostriedkami či tvrdými voskami
- neleštite lak vozidla v piesčitom alebo prašnom prostredí

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen