Priebeh aktualizácie v servise

  1. V závislosti od toho, o akú aktualizáciu ide, vás bude kontaktovať partner Volkswagen a dohodne si s vami termín, alebo sa môžete obrátiť na partnera Volkswagen a dohodnúť si termín. Využite na to naše vyhľadávanie predajcov - aktualizáciu môže vykonať každý Volkswagen servis. Jednoducho si vyberte Volkswagen partnera, ktorému dôverujete a kontaktujte ho. Môžete s ním prediskutovať aj vaše požiadavky, napríklad náhradné vozidlo alebo dostupný deň.

    Vyhľadávanie partnerov Volkswagen
  2. S vozidlom ID. prídete v dohodnutom čase do servisu.
  3. Akonáhle je aktualizácia softvéru dokončená a vaše vozidlo je pripravené na vyzdvihnutie, váš Volkswagen partner vás na to upozorní vopred dohodnutým spôsobom. Náhradné vozidlo teraz odovzdáte a prevezmete si vaše vozidlo ID. s aktualizovaným softvérom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. aktualizácia softvéru

ID. aktualizácia softvéru

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen