Personalizácia

Užívajte si pohodlie uložených nastavení mnohých systémov, od polohy sedadiel cez ovládanie klimatizácie, zrkadiel, interiérových svetiel, vonkajších svetiel, parkovania, stieračov až po asistenčné systémy.

Pri zmene používateľa vozidla ID. sa teraz automaticky zmenia aj personalizované nastavenia. Pre používateľa sa aktivujú tie nastavenia, ktoré boli nastavené pri poslednom použití. Personalizované nastavenia sú priradené k používateľskému kontu Volkswagen.
Aj rodinní príslušníci a iní používatelia vášho vlastného vozidla môžu, po jednorazovom prihlásení sa, pohodlne štartovať ako hosťujúci používatelia so svojimi nastaveniami.

Vďaka cloudovému úložisku možno používateľské nastavenia rýchlo a jednoducho prenášať z jedného ID. do druhého.

 

Požiadavky

  • Aktívna zmluva VW Connect / We Connect, používateľské konto Volkswagen ID a jednorázové prihlásenie sa vo vozidle
  • Aktivovaný hlavný používateľ

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen