Online import trasy a cieľa

Doteraz ste mohli do navigačného systému odosielať jednotlivé body záujmu (napr. adresy nabíjacích zastávok, priateľov, reštaurácií a iné) prostredníctvom aplikácie Volkswagen App. Vďaka rozšírenej funkcii je teraz možné v aplikácii Volkswagen App naplánovať trasu vrátane nabíjacích zastávok a poslať ju do vozidla.

  1. Po vyhľadaní cieľa v aplikácii Volkswagen App je možné začať plánovanie trasy prostredníctvom položky "Trasa".
  2. Ako východiskovú polohu sa spočiatku použije aktuálna poloha vozidla, prípadne môžete zvoliť iné miesto.
  3. Dočasný cieľ je možné pridať prostredníctvom položky "Pridať dočasný cieľ".
  4. Navrhnutú trasu je možné odoslať do vozidla cez položku "Poslať trasu".
  5. Po prijatí vo vozidle sa v systéme infotainment zobrazí vyskakovacie okno. Trasu teraz môžete uložiť do obľúbených položiek alebo ju priamo použiť pre navigáciu. Po odoslaní trasy musí prebehnúť interakcia vo vozidle (navigácia, uloženie), inak sa posledný prijatý cieľ prepíše novším cieľom.
  6. Na výpočet plánovania trasy používa aplikácia jednotkovú hodnotu 58 kWh pre veľkosť batérie, aktuálny stav nabitia batérie (SOC) vozidla a spotrebu vozidla ID.3 Pro s batériou 58 kWh, teda 12,9-13,5 kWh/100 km. 13,5-12,9 kWh/100 km.

Pri používaní sa trasa prepočíta vo vozidle. V závislosti od premávky, teploty, typu a stavu nabitia batérie, ako aj aktuálnej polohy vozidla môže dôjsť k odchýlkam od pôvodného plánovania v aplikácii.

Počas jazdy sa dajú prijať nové ciele a trasy.

Odoslaná trasa môže obsahovať až tri zastávky a až päť nabíjacích miest.

 

Požiadavky

  • Dostupné len v kombinácii s navigačným systémom vo voliteľnom balíku výbavy Infotainment
  • Platná zmluva VW Connect / We Connect, používateľské konto Volkswagen ID a aplikácia Volkswagen App

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen