Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Preprava psov

Praktické doplnky pre vášho štvornohého miláčika

Praktické doplnky pre vášho štvornohého miláčika

Preprava psov

Praktické doplnky pre vášho štvornohého miláčika

Preprava psov

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Pre našich štvornohých miláčikov robíme toho naozaj veľa. A keďže sú neoddeliteľnou súčasťou našej rodiny, berieme ich so sebou aj na cesty. Vďaka Originálnemu príslušenstvu Volkswagen na prepravu psov sa aj váš pes bude cítiť na cestách vždy v pohode a zároveň v bezpečí.

Bezpečnostný popruh pre psa

Maximálna bezpečnosť a sofistikovaný dizajn. Popruh vyvinutý v spolupráci s veterinármi sa uchytáva k bezpečnostnému pásu. Je vyrobený z odolnej polyesterovej tkaniny, spony sú z kvalitnej ocele. Má mäkké polstrovanie na tlakových bodoch, s reflexnými prvkami. Vhodný pre prevoz väčších psov. Testovaný TÜV v súlade s normou ECE R 17. Veľkosti: S - XL. 

Ochranný poťah na zadné sedadlá

Poťah sedadla chráni zadné sedadlo a zadnú časť predných sedadiel pred poškriabaním, vlhkosťou a nečistotami. Umožní vám pohodlne prepravovať domáceho miláčika a vaše vozidlo tak zostane dlhšie čisté.

Deliaca mreža

Originálna deliaca mreža Volkswagen efektívne oddeľuje priestor pre cestujúcich od batožinového priestoru. Je ideálnym doplnkom najmä vtedy, keď sú na palube vaši domáci miláčikovia. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen. 

Rohož do batožinového priestoru

Praktická a pevná rohož do batožinového priestoru s nápisom modelu vozidla chráni batožinový priestor pred bežným znečistením a zabraňuje neželanému pohybu prepravovaného nákladu počas jazdy. Zvýšený okraj zabraňuje vyliatiu tekutín na podlahu vozidla. Je rozmerovo presná a ľahko sa udržuje. Farba: čierna. Materiál: PE. K dispozícii vo viacerých verziách a pre viacero modelov Volkswagen.

Obojstranná rohož do batožinového priestoru

Vyrobená z pevnej, vysokokvalitnej tkaniny, ktorá chráni batožinový priestor pred nečistotami. Spodná strana má plastové výčnelky zabraňujúce neželanému šmýkaniu nákladu. Zároveň má vyklápaciu časť na prekrytie nakladacej hrany nárazníka, čím ho chráni pred poškodením. Veľmi dobre poslúži aj ako ochrana pri vstupe psa do batožinového priestoru. Farba: čierna. Materiál:  vrchná strana z velúru, spodná strana z plastu. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Ochranná lišta nakladacej hrany

Ochrana nakladacej hrany ochráni nakladaciu hranu nárazníka pred neželaným poškriabaním a znečistením pri nakladaní a vykladaní nákladu z batožinového priestoru, ale tiež pri preprave psov. Dá sa jednoducho a rýchlo nalepiť. Materiál: plast. Farba: čierna, strieborná alebo karbónový vzhľad. K dispozícii pre viacero modelov Volkswagen.

Kompletný katalóg príslušenstva Volkswagen

Náš kompletný katalóg príslušenstva ponúka plno možností pre váš Volkswagen. Infotainment, športová aerodynamika, systémy komfortu a ochrany, transportné riešenia a ešte oveľa viac. Prelistujte si náš katalóg a presvedčte sa sami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen