Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. kolekcia

Pre elektrizujúci pocit

Pre elektrizujúci pocit

ID. kolekcia

Pre elektrizujúci pocit

Použitím produktov z ID. kolekcie vyjadríte svoj pozitívny vzťah k trvalej udržateľnosti – so štýlovým oblečením a produktmi vyrobenými z prírodných materiálov.

Exkluzívny štýl pre skutočných ID. fanúšikov

Rovnako ako naše elektromobily, aj ID. kolekcia prichádza vo vzrušujúcich tvaroch a farbách. Objavte oblečenie z organickej bavlny, udržateľné produkty, ako aj vzrušujúce fanúšikovské predmety a ukážte svetu, že ste skutočným milovníkom našej plne elektrickej ID. rodiny.

Dámy

Batikované tričko

Toto tričko v trendovom batikovanom vzhľade z mäkkej organickej bavlny vyžaruje čistú radosť zo života. Vstúpte do trendu Tie-dye a ukážte sa v odvážnych farebných kombináciách. Tričko je dostupné vo veľkostiach XS - XL. V prípade záujmu o uvedený produkt sa obráťte na niektorého z našich Volkswagen partnerov.

Páni

Tričká na šport a voľný čas

Či už potrebujete štýlového každodenného spoločníka v trendovom batikovanom dizajne z kvalitnej organickej bavlny alebo klasické funkčné tričko v čiernej farbe - tu nájdete tie správne tričká na šport a voľný čas. Dostupné sú vo veľkostiach S - 3XL. 

Unisex

Mikina s kapucňou v koralových farebných odtieňoch

Užite si posledné slnečné lúče v tejto príjemnej mikine s kapucňou. Udrží vás v teple, je pohodlná a vďaka svojej žiarivej koralovej farbe určite všetkých upúta. Mikina je dostupná vo veľkostiach XS - XXL.

ID. Buzz kolekcia

Kúsok po kúsku sa rozrastá naša rodina plne elektrických ID. modelov a s ňou aj náš sortiment fanúšikovských produktov príslušenstva. Špeciálne fanúšikovia modelu ID. Buzz môžu objaviť širokú škálu produktov udržateľného životného štýlu, štýlové oblečenie a vzrušujúce doplnky súvisiace s týmto elektrifikovaným kultovým vozidlom.

ID. Buzz kolekcia

Produkty pre váš každodenný život

Hľadáte lifestylové produkty pre váš každodenný život? Potom ste na správnom mieste. Zostavili sme pre vás výber produktov, od tašiek a hodiniek vyrobených z udržateľných prírodných materiálov až po Bluetooth reproduktory - a to všetko v novom ID. dizajne. Nájdite si svoj obľúbený produkt.

Cestovný vankúš

Na malé zdriemnutie na cestách. Oprite sa a relaxujte ako spolujazdec s pohodlným vankúšom na krk.

Viac o cestovnom vankúši

Uterák

Na pláži, pri bazéne alebo na pikniku - nech ste kdekoľvek, ukážte svetu, že ste skutočným ID. fanúšikom.

Viac o uteráku

Termoska

Jeden dúšok z tejto fľaše na nápoje a budete opäť nabití energiou a pripravení ísť, rovnako ako vaše ID. vozidlo Volkswagen.

Viac o termoske

Slnečné okuliare

Čo by nemalo chýbať v žiadnom štýlovom letnom outfite? Samozrejme slnečné okuliare! Tie sú teraz dostupné aj v atraktívnom ID. dizajne s lichobežníkovým rámom a ID. logami na bočniciach a ľavej šošovke. 

Čiapka

Elegantná, no zároveň štýlová šiltovka nielenže skvele vyzerá, ale je aj vyrobená z recyklovaného materiálu - dokonale v súlade s našou kampaňou "Way to Zero". 

Zmenšené modely

ID. modely v zmenšenom formáte

Milujete svoje ID.3⁠ alebo ste fanúšikom elektrického SUV ID.4⁠? Prečo si potom nezobrať svoj obľúbený model ako miniatúru aj domov? Oba modely sú detailne prepracované a vierohodne zodpovedajú originálu - jednoducho "must-have" pre každého zberateľa zmenšených modelov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen