Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. kolekcia

Zažite elektrizujúci pocit

Zažite elektrizujúci pocit

ID. kolekcia

Zažite elektrizujúci pocit

Inteligentná, inovatívna, výkonná: ID. rodina Volkswagen otvára úplne novú, dynamickú éru elektromobility. Nechajte sa inšpirovať prílevom novej energie a nabite sa prostredníctvom kolekcie ID. Vytvorte si svoj vlastný individuálny ID. štýl pomocou originálneho oblečenia a ďalších lifestyle doplnkov.

Ukážte sa vo vzrušujúcom ID. štýle

Rovnako ako naše elektrické vozidlá, naša ID. kolekcia prekvapí vzrušujúcimi tvarmi a farbami - je mestská, chladná a elektrizujúca. Ako napríklad naše moderné tričká pre neho a pre ňu s výraznou potlačou značky. Oblečenie je dostupné v rôznych veľkostiach: XS-XXL pre ženy a S-XXXL pre mužov.

Preč od každodennej rutiny, von do prírody

Ťahá vás to von? Super. Aj na to máme správne oblečenie v nezameniteľnom ID. vzhľade. Objavte naše exkluzívne outdoorové oblečenie.

Túto bundu môžete nosiť

... za každých okolností. A ak vám začne byť teplo a neviete, čo so svojou novou obľúbenou bundou, potom ju jednoducho zrolujte a zaveste si ju ležérne cez rameno alebo ju pohodlne uložte do ruksaku.

Pri vetre a za každého počasia

Ideálna na prechodné obdobie: odolajte vetru či chladu s našou športovou outdoorovou bundou z vysokokvalitných materiálov. Moderný strih a kontrastné farby vyžarujú čistú energiu – nevyhnutnosť pre každého nadšenca modelu ID.

Doplniť, prosím

Či už športujete, pracujete alebo nabíjate svoj elektromobil Volkswagen: s našou praktickou fľašou na pitie máte svoj obľúbený nápoj vždy po ruke. Je nepriepustná a vďaka dvojstennej izolácii je vhodná nielen na teplé, ale aj studené nápoje.

Funkčné oblečenie

Naše funkčné oblečenie je vaším ideálnym spoločníkom pri bicyklovaní, joggingu či iných voľnočasových aktivitách. Moderný strih a ležérny vzhľad vám dodajú ľahkosť a dynamiku. Stanete sa skutočným trendsetterom aj pri športe. Vďaka použitým materiálom je oblečenie priedušné a pohodlné aj na cestách.

Nastavte správne akcenty

S našimi doplnkami v elektrizujúcom vzhľade prvej edície ID.3 ľahko vylepšíte svoj outfit, napríklad s pohodlnými ponožkami alebo plážovou osuškou v pútavom kamuflážovom prevedení.

Zaujali sme vás?

Všetky uvedené a mnohé ďalšie produkty z kolekcie ID. si môžete zakúpiť priamo u našich partnerov Volkswagen. Nechajte si poradiť a zostavte si svoj vlastný osobitý ID. štýl.

ID. kolekcia
Si pripravený?

Inteligencia, inovatívnosť, výkonnosť: ID. rodina pôsobivo demonštruje, čoho všetkého je elektrická mobilita schopná. A ešte oveľa viac.

ID. kolekcia (PDF)

Objavte ešte viac lifestyle príslušenstva

Páči sa vám kolekcia ID. a chcete objaviť aj ďalšie lifestylové produkty? Potom si prezrite náš kompletný katalóg originálneho lifestyle príslušenstva, v ktorom nájdete všetky aktuálne kolekcie Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen