Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. kolekcia

Pre elektrizujúci pocit

Pre elektrizujúci pocit

ID. kolekcia

Pre elektrizujúci pocit

Použitím produktov z ID. kolekcie vyjadríte svoj pozitívny vzťah k trvalej udržateľnosti – so štýlovým oblečením a produktmi vyrobenými z prírodných materiálov.

Exkluzívny štýl pre skutočných ID. fanúšikov

Rovnako ako naše elektromobily, aj ID. kolekcia prichádza vo vzrušujúcich tvaroch a farbách. Objavte oblečenie z organickej bavlny, udržateľné produkty, ako aj vzrušujúce fanúšikovské predmety a ukážte svetu, že ste skutočným milovníkom našej plne elektrickej ID. rodiny.

Dámy

Batikované tričko

Toto tričko v trendovom batikovanom vzhľade z mäkkej organickej bavlny vyžaruje čistú radosť zo života. Vstúpte do trendu Tie-dye a ukážte sa v odvážnych farebných kombináciách. Tričko je dostupné vo veľkostiach XS - XL. V prípade záujmu o uvedený produkt sa obráťte na niektorého z našich Volkswagen partnerov.

Páni

Tričká na šport a voľný čas

Či už potrebujete štýlového každodenného spoločníka v trendovom batikovanom dizajne z kvalitnej organickej bavlny alebo klasické funkčné tričko v čiernej farbe - tu nájdete tie správne tričká na šport a voľný čas. Dostupné sú vo veľkostiach S - 3XL. 

Unisex

Mikina s kapucňou v koralových farebných odtieňoch

Užite si posledné slnečné lúče v tejto príjemnej mikine s kapucňou. Udrží vás v teple, je pohodlná a vďaka svojej žiarivej koralovej farbe určite všetkých upúta. Mikina je dostupná vo veľkostiach XS - XXL.

ID. Buzz kolekcia

Kúsok po kúsku sa rozrastá naša rodina plne elektrických ID. modelov a s ňou aj náš sortiment fanúšikovských produktov príslušenstva. Špeciálne fanúšikovia modelu ID. Buzz môžu objaviť širokú škálu produktov udržateľného životného štýlu, štýlové oblečenie a vzrušujúce doplnky súvisiace s týmto elektrifikovaným kultovým vozidlom.

Produkty pre váš každodenný život

Hľadáte lifestylové produkty pre váš každodenný život? Potom ste na správnom mieste. Zostavili sme pre vás výber produktov, od tašiek a hodiniek vyrobených z udržateľných prírodných materiálov až po Bluetooth reproduktory - a to všetko v novom ID. dizajne. Nájdite si svoj obľúbený produkt.

Cestovný vankúš

Na malé zdriemnutie na cestách. Oprite sa a relaxujte ako spolujazdec s pohodlným vankúšom na krk.

Viac o cestovnom vankúši

Uterák

Na pláži, pri bazéne alebo na pikniku - nech ste kdekoľvek, ukážte svetu, že ste skutočným ID. fanúšikom.

Viac o uteráku

Termoska

Jeden dúšok z tejto fľaše na nápoje a budete opäť nabití energiou a pripravení ísť, rovnako ako vaše ID. vozidlo Volkswagen.

Viac o termoske

Slnečné okuliare

Čo by nemalo chýbať v žiadnom štýlovom letnom outfite? Samozrejme slnečné okuliare! Tie sú teraz dostupné aj v atraktívnom ID. dizajne s lichobežníkovým rámom a ID. logami na bočniciach a ľavej šošovke. 

Čiapka

Elegantná, no zároveň štýlová šiltovka nielenže skvele vyzerá, ale je aj vyrobená z recyklovaného materiálu - dokonale v súlade s našou kampaňou "Way to Zero". 

Zmenšené modely

ID. modely v zmenšenom formáte

Milujete svoje ID.3⁠ alebo ste fanúšikom elektrického SUV ID.4⁠? Prečo si potom nezobrať svoj obľúbený model ako miniatúru aj domov? Oba modely sú detailne prepracované a vierohodne zodpovedajú originálu - jednoducho "must-have" pre každého zberateľa zmenšených modelov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen