Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. Buzz kolekcia

Nová éra začína

Nová éra začína

ID. Buzz kolekcia

Nová éra začína

S kolekciou ID. Buzz môžete naplno vyjadriť svoje nadšenie pre elektrickú obytnú dodávku Bulli a zároveň tak prispieť k trvalej udržateľnosti – napríklad s produktmi vyrobenými z recyklovaných materiálov.

Fanúšikovia Bulli, pozor!

Elektrická éra Bulli sa začala - a vy môžete byt pri tom. Či už moderné obojstranné bundy vyrobené z recyklovaného polyesteru, štýlové doplnky alebo výnimočné produkty na každodenné použitie - tu nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste vyjadrili svoju vášeň pre plne elektrickú verziu tohto kultového vozidla a urobili vyhlásenie smerom k trvalej udržateľnosti.

Produkty na cestovanie: štýlovo aj na cestách

Buďte pripravení na ďalšiu cestu - s našimi praktickými cestovnými produktmi vo výnimočnom ID. Buzz dizajne ste pripravení na akékoľvek spontánne dobrodružstvá a zároveň určite upútate na seba pozornosť.

Dáždnik

Nenecháme vás stáť vonku v daždi len tak. Vzdorujte zlému počasiu a použite ID. Buzz dáždnik.

Viac o dáždniku

Ruksak 2 v 1

Ruksak alebo taška? S týmto spoločníkom na cesty sa nemusíte rozhodovať - ponúka totiž oboje.

Viac o ruksaku

Nádoba na potraviny

Na cesty: vezmite si so sebou občerstvenie alebo niečo malé na zahryznutie v tomto štýlovom, ľahko uzatvárateľnom úložnom boxe.

Viac o nádobe na potraviny

Moderná čiapka - elegantný úplet

Táto unisex čiapka z úpletu v štýlovej petrolejovej farbe vás nielen zahreje, ale aj upúta všetky pohľady. Oranžový štítok vytvára zaujímavý kontrast a upozorňuje na logo ID. Buzz. V prípade záujmu o uvedený produkt sa obráťte na niektorého z našich Volkswagen partnerov.

Ďalšie produkty

Všestrannosť ID. Buzz

Pre všetkých fanúšikov ID. Buzz tu máme ďalšie skvelé produkty - ako napríklad prívesok na kľúče v tvare modelu ID. Buzz alebo digitálna LCD tabuľa na písanie, ktorú môžete použiť na kreslenie alebo tiež ako digitálny poznámkový blok. Na vašich cestách určite využijete aj multináradie s vygravírovaným logom ID. Buzz - veľmi užitočné, ak rýchlo potrebujete nejaký nástroj na drobné opravy a nemáte práve poruke iné náradie. 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen