Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plug & Charge: komfortné nabíjanie

Nabíjanie vášho Volkswagen modelu ID. bude teraz ešte pohodlnejšie: s Plug & Charge, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie.

Nabíjanie vášho Volkswagen modelu ID. bude teraz ešte pohodlnejšie: s Plug & Charge, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie.

Plug & Charge: komfortné nabíjanie

Nabíjanie vášho Volkswagen modelu ID. bude teraz ešte pohodlnejšie: s Plug & Charge, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie.

Viac informácií o funkcii Plug & Charge:

  • S funkciou Plug & Charge je nabíjanie a platba na verejných nabíjacích staniciach podstatne jednoduchšia.
  • Umožňuje to norma kvality DIN EN ISO 15118, ktorá upravuje komunikáciu medzi elektrickým vozidlom a nabíjacou stanicou.
  • Vozidlá, ktoré majú softvér ID. vo verzii 3.1 alebo vyššej, sú už z výroby pripravené na funkciu "Plug & Charge". Hneď ako bude táto funkcia k dispozícii aj pre modely ID. s nižšou verziou softvéru ako 3.1, budeme vás informovať.

Automaticky a pohodlne

Funkcia Plug & Charge funguje veľmi pohodlne, je transparentná a bezpečná. Ak ju chcete využívať, aktivujte si službu raz vo svojej aplikácii We Connect ID.¹. S tarifou podporujúcou funkciu Plug & Charge, napríklad We Charge Go² alebo We Charge Plus², a ako hlavný používateľ vášho modelu ID., môžete hneď na začiatku raz overiť svoje ID. v online režime. Potom stačí prísť k nabíjacej stanici Plug & Charge a pripojiť nabíjací kábel. Prihlásenie, nabíjanie a fakturácia prebehnú automaticky. A vy môžete uvoľnene pokračovať v jazde. A ak chcete nabíjať na nabíjacej stanici bez výrazného loga Plug & Charge? Žiadny problém. Vtedy však musíte nabíjanie opäť manuálne aktivovať.

Aktivácia Plug & Charge v troch krokoch

Jednoduchá aktivácia novej služby

S aplikáciou We Connect ID¹ máte všetko vo vlastných rukách rukách aj pri novej funkcii Plug & Charge - bez komplikácií, len s niekoľkými kliknutiami.

  1. V prvom kroku si vyberte vhodnú nabíjaciu tarifu, napríklad We Charge Go² alebo We Charge Plus². 
  2. Potom aktivujte overenie Plug & Charge v aplikácii We Connect ID.
  3. Nakoniec aktivujte funkciu Plug & Charge v infotainment systéme modelu ID.

Viac informácií o Plug & Charge

 

Veľká komunita Plug & Charge

Sieť s inovatívnou službou

Volkswagen ID. je súčasťou veľkej komunity Plug & Charge s významnými poskytovateľmi nabíjacích miest, ako sú IONITY alebo Aral Pulse, ako aj mnohí ďalší výrobcovia e-automobilov. Tento nový štandard ponúka vám a vášmu modelu ID. inovatívnu a bezpečnú technológiu.

Pretože Plug & Charge načíta pre vyúčtovanie individuálny digitálny certifikát so zvolenou tarifou nabíjania príslušného používateľa. A komunikácia medzi nabíjacou stanicou a vozidlom je štandardizovaná podľa normy kvality DIN EN ISO 15118.

Vďaka aplikácii We Connect ID¹ a tarifám nabíjania We Charge² máte prístup k čoraz väčšiemu počtu nabíjacích miest s funkciou Plug & Charge v najrýchlejšie rastúcej nabíjacej sieti v Európe. A táto sieť sa neustále rozrastá.

Viac informácií o nabíjacích tarifách We Charge s podporou Plug & Charge²

Naše modely ID. Otestujete si vozidlo alebo si ho hneď nakonfigurujete?
Kliknite sem a prejdite na naše ID. modely

Chcete bližšie spoznať naše čisto elektrické modely ID.? Potom si dohodnite skúšobnú jazdu u predajcu vo vašom okolí. Alebo použite náš online konfigurátor a vytvorte si ID. model svojich snov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen