Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Ste pripravený na elektromobilitu?

S našou novou aplikáciou Volkswagen EV Check môžete analyzovať váš štýl jazdy a zistiť, či ste pripravený na elektromobilitu - a ktorý elektromobil značky Volkswagen je pre vás najvhodnejší. Jednoducho si stiahnite aplikáciu a začnite.

Zaznamenávanie trasy jazdy a analýza profilu mobility

Pred prvou jazdou vyberte vašu aktuálnu značku a model vozidla. Aplikácia potom zaznamená všetky trasy, ktoré s autom absolvujete, a vytvorí osobný profil mobility. V aplikácii si môžete kedykoľvek zobraziť nasledujúce informácie: prejdenú vzdialenosť, spotrebu batérie a energie, emisie CO2 a celkové náklady.

Porovnanie profilu so všetkými elektromobilmi Volkswagen

Všetky informácie o prejdenej trase môžete teraz porovnať s jedným elektromobilom značky Volkswagen podľa vášho výberu. Zistíte tak, či by ste boli schopný absolvovať všetky jazdy s čisto elektrickým pohonom. A predovšetkým: koľko energie, CO2 a nákladov by ste ušetrili. Okrem toho si tiež môžete nechať odporučiť elektromobil, ktorý by vám najviac vyhovoval.

„Aplikácia Volkswagen EV Check je pre našich zákazníkov najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako môžu zistiť, či sú pripravení na elektromobilitu.“

- Jürgen Stackmann, člen správnej rady spoločnosti Volkswagen

Objavte všetky nové elektromobily pomocou rozšírenej reality

S aplikáciou Volkswagen EV Check môžete objavovať naše elektromobily fascinujúcim spôsobom prostredníctvom rozšírenej reality (AR). Napríklad nový model ID.3 - a niektoré jeho funkcie dokonca interaktívne. Vozidlo je okrem toho možné umiestniť aj virtuálne v akomkoľvek priestore, na pracovný stôl v zmenšenej podobe alebo priamo pred vás na ulicu. Jednoducho to vyskúšajte. Budete žasnúť.

Stiahnite si aplikáciu Volkswagen EV Check

Stiahnite si do vášho smartfónu aplikáciu Volkswagen EV Check, porovnajte vaše jazdy s jazdami elektromobilu a objavte výhody elektromobility. Dole nájdete krátke video, v ktorom vám aplikáciu predstavíme podrobnejšie. Príjemnú zábavu!

Stiahnuť z Google Play Store

Stiahnuť z App Store

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen