Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. SPACE VIZZION
Nová dimenzia elekromobility

Dizajn v súlade s výkonom

Dokonalá aerodynamika a najnovšia technológia elektrického pohonu ID. SPACE VIZZION vytvára veľký priestor pre komfort a výkon bez kompromisov. Model reprezentuje víziu novej triedy automobilov, ktoré stanovujú štandardy v každej oblasti.

Čistá aerodynamika, čistý výkon: Dizajn exteriéru

Každý aspekt výraznej siluety bol navrhnutý s ohľadom na výkon elektrického pohonu ID. SPACE VIZZION. Zvlášť pôsobivý je jeho aerodynamický tvar, vďaka ktorému dosahuje súčiniteľ odporu vzduchu cw hodnotu 0,24 a dojazd až 590 kilometrov (WLTP). Špeciálne navrhnuté otvory nasávania vzduchu v prednej časti vozidla cielene smerujú prúd vzduchu k zadným partiám a zároveň dodávajú progresívnemu dizajnu limuzíny ostrejší charakter.

Pohľad dopredu: digitálny prístrojový panel Digital Cockpit

V modeli ID. SPACE VIZZION bol klasický prístrojový panel prvýkrát nahradený priekopníckym AR head-up displejom. Doplnený o malý displej so základnými informáciami premieta dôležité informácie priamo do zorného poľa vodiča - a sprostredkuje vám intuitívny zážitok pri ovládaní. Patrí sem aj interaktívny systém ID. Light medzi A stĺpikmi, ktorý v premávke komunikuje s vodičom. Nastavenia infotainment systému a vozidla sa dajú zrealizovať aj pomocou dotykového displeja s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6 palca), ktorý sa opticky vznáša v priestore.

Nekonečný priestor: Interiérový dizajn

ID. SPACE VIZZION ponúka priestor, ktorý prevyšuje štandard tejto automobilovej triedy, ako už naznačuje jeho názov.
Vďaka priestorovo úspornému elektrickému pohonu máte k dispozícii veľkorysý interiér s charakterom luxusnej limuzíny. V exkluzívnom interiéri sa dôsledne kladie dôraz na inovácie a udržateľnosť. Použité materiály sú vyrobené z obnoviteľných surovín, ktoré majú svoj pôvod napríklad z výroby jablkového džúsu. Inovácie sa pri modeli ID. SPACE VIZZION prejavujú v každom detaile - čo vzbudzuje zvedavosť, ako bude vyzerať jeho budúcnosť v sériovej produkcii.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen