Zatvoriť menu
Zatvoriť

Náhradné vozidlo

Vždy pre vás máme ešte jedno.

 

Náhradné vozidlo - a ide sa ďalej

Vaše vozidlo musí ísť do servisu a vy máte nejaký dôležitý termín schôdzky? S náhradným vozidlom od vášho servisného partnera Volkswagen zostanete nezávislí a mobilní.

Hlavné výhody:

  • Vyhnete sa zdĺhavému vybavovaniu, stresu a problémom s termínmi
  • U nás na vás nečakajú žiadne zbytočné formality 
  • Náhradné vozidlá sú v najlepšom stave a pravidelne udržiavané

A to všetko za málo peňazí.


Vítaná zmena

Len s ťažkým srdcom nechávate svoj Volkswagen v servise? Tomu veľmi dobre rozumieme. Pozerajte sa však na poskytnutie náhradného vozidla aj ako na pozitívnu a vítanú zmenu - môžete si zajazdiť na inom vozidle značky Volkswagen, možno aj rýchlejšom, väčšom prípadne novšom. Je možné, že sa vám nakoniec tak zapáči, že sa ho nakoniec ani nebudete chcieť vzdať.


Tip: Takto zostanete mobilní

Jednoducho si svoje náhradné vozidlo zarezervujte zároveň s objednaním sa na termín servisu.

Nemáte čas doviezť vaše vozidlo? Žiadny problém. Požiadajte o našu komfortnú Službu odvozu a dovozu. Ochotne Vám poradíme.

Viac o službe odvozu a dovozu 


Tip: Garancia mobility LongLife

Porucha alebo nehoda na ceste - typická situácia, v ktorej by sa vám hodila náhradná mobilita. Ak sú splnené výrobcom stanovené podmienky Garancie mobility LongLife (napr. absolvovanie pravidelných servisných prehliadok v autorizovanom servise), bude vám poskytnutá bezplatne. Okrem toho máte v prípade poruchy vozidla alebo nehody* nárok na nasledovné služby:

  • Asistenčná služba doma a na cestách
  • Odťahová služba k najbližšiemu servisnému partnerovi Volkswagen
  • Náhradné vozidlo okamžite až na 3 dni alebo ubytovanie v hoteli pre vás a vašich spolucestujúcich na 1 noc

Viac o službe Garancia mobility LongLife

 

* Po splnení výrobcom stanovených podmienok. V oboch prípadoch (porucha či nehoda) musí byť splnená podmienka nepojazdnosti vozidla. Z bezplatných služieb sú vylúčené poruchy, ktoré sa vzťahujú na vlastné alebo vonkajšie zavinenie a prirodzené opotrebenie.