Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Detské autosedačky

Bezpečnosť a komfort pre najmenších pasažierov

Bezpečnosť a komfort pre najmenších pasažierov

Detské autosedačky

Bezpečnosť a komfort pre najmenších pasažierov

V Originálnych detských autosedačkách Volkswagen sú vaše deti v bezpečí

 

Naše autosedačky chránia vaše ratolesti nielen pri zadnej a čelnej kolízii s iným vozidlom, ale aj pri bočnom náraze. Spĺňajú všetky zákonné normy a požiadavky, dokonca ich prekračujú. Okrem toho sú testované našimi bezpečnostnými expertmi v rámci procesu vývoja vozidla. Vďaka technológii ISOFIX je ich inštalácia veľmi rýchla a jednoduchá. K dispozícii sú štyri dôkladne otestované Originálne detské autosedačky Volkswagen, niektoré aj s inovatívnou technológiou SecureGuard. Dizajnu autosedačiek je prispôsobená aj Originálna ochranná podložka pod autosedačku Volkswagen.

Detské autosedačky

Môžeme vás upokojiť. Vaše najväčšie poklady sú v našich detských autosedačkách vynikajúco chránené a cestujú naozaj pohodlne - a to už od veku batoľaťa. Pozrite si naše video s krátkym prehľadom jednotlivých typov Originálnych detských autosedačiek a ochrannej podložky Volkswagen. 

Optimálna ochrana - dokonca aj pred komplikovanou montážou


Detské autosedačky z rady Originálneho príslušenstva Volkswagen.
Jemné zaspávanie alebo dostatočná voľnosť pohybu na hranie: vaše dieťa má v každom veku iné potreby. Preto sme pre každý vek vyvinuli inú detskú autosedačku.

Čo ich všetkých odlišuje?
Poskytujú optimálnu ochranu aj pri bočnom náraze a dokonca prekračujú požiadavky normy ECE-R44/04. A vďaka uchyteniu ISOFIX sa perfektne hodia k vášmu vozidlu Volkswagen. Rýchlo a zároveň bezpečne sa namontujú a rovnako tak odmontujú.

Vysoká bezpečnosť a pohodlie pre vaše potomstvo

Naše detské sedačky, v štyroch veľkostiach pre rôzne vekové skupiny, sú navrhnuté tak, aby sa v nich deti všetkých vekových kategórií cítili maximálne pohodlne.

Detská autosedačka a nosič i‑SIZE


pre deti od narodenia do 83 cm (cca do 15 mesiacov / 13 kg)

Detailný popis produktu

S týmto inovatívnym systémom detskej autosedačky z rady Originálneho príslušenstva Volkswagen získate vysoký komfort a flexibilitu pre bezpečnú prepravu najmenších členov vašej rodiny - od narodenia až do 15 mesiacov (83 cm / 13 kg). Systém pozostáva zo základne "Flex Base i-SENSE" a špeciálne navrhnutého detského nosiča "i-SIZE". Po pripevnení základne k vozidlu možno detský nosič "i-SIZE" jednoducho namontovať a opäť demontovať jediným kliknutím, so slnečnou clonou alebo bez nej. Vďaka praktickej funkcii otáčania o 90° sa priloženie a pripútanie či odopnutie a vybratie bábätka stane doslova "detskou hrou". Detský nosič je vo vozidle otočený proti smeru jazdy. Okrem funkcie otáčania je možné základňu nastaviť aj do jedného zo štyroch uhlov sklonu. Množstvo bezpečnostných funkcií, ako je napríklad systém 5-bodových pásov, zaisťuje, že vaše dieťa bude vždy v bezpečí a v pohodlí aj na cestách.

Detská autosedačka i‑SIZE Dualfix


pre deti od narodenia do 105 cm (cca do 4 rokov / 18 kg)

Detailný popis produktu

Originálna autosedačka "i-SIZE Dualfix" je vhodná pre novorodencov a deti do veku 4 rokov (105 cm / 18 kg). Vďaka funkcii otáčania o 360° môže sedadlo smerovať v smere aj proti smeru jazdy, viac sa však odporúča používať polohu proti smeru jazdy. Vďaka dvanástim polohám sedadla a množstvu možností nastavenia rastie autosedačka spolu s vaším dieťaťom, vďaka čomu bude vaším spoľahlivým spoločníkom na niekoľko rokov. Vďaka inovatívnym bezpečnostným funkciám, ako je ochrana proti bočnému nárazu SICT alebo systém Pivot Link ISOFIX, je váš malý pasažier vždy dobre chránený, a to aj v prípade kolízie či nehody. Nosná konzola, ktorá je nastaviteľná o 8°, sa dá flexibilne prispôsobiť chrbtovej opierke a v prípade potreby ponúka vášmu dieťaťu až o 10 % viac miesta na nohy.

Detská autosedačka i‑SIZE Trifix


pre deti s výškou 76 - 105 cm (15 mesiacov až 4 roky / do 18 kg)

Detailný popis produktu

Volkswagen "i-SIZE Trifix" je prvá detská sedačka pre väčšie deti a je ideálne prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 do 105 cm. Vďaka vstavanému systému ISOFIX a Top Tether je jej inštalácia veľmi jednoduchá a pohodlná. Vylepšený podsedák zaisťuje, že vaše dieťa má dostatok priestoru počas svojho rastu - od 15 mesiacov do približne 4 rokov (76 až 105 cm / až do 18 kg). Celkovo 4 nastaviteľné polohy ponúkajú vysoký komfort pre vašich najmenších pasažierov. Vďaka inovatívnym bezpečnostným funkciám, ako sú ochrana pri bočnom náraze SICT, opierka hlavy v tvare V a systém Pivot Link ISOFIX, sú sily nárazu v prípade kolízie stlmené - bezpečnosť vášho dieťaťa je predsa vždy na prvom mieste. Upevňovacie body ISOFIX sú integrované priamo do autosedačky a ponechávajú tak detský nosič a základňu voľnú pre mladších bratov alebo sestry.

Detská autosedačka i‑SIZE Kidfix / GTI


pre deti s výškou 100 až 150 cm (3,5 až 12 rokov)

Detailný popis produktu

Vaše deti vo veku od 3,5 do 12 rokov (100 až 150 cm/ 15 až 36 kg) si s detskou autosedačkou "i-SIZE Kidfix" vždy užívajú pohodlnú a bezpečnú cestu. Vďaka mäkkému, polstrovanému látkovému poťahu a ventilačným otvorom v autosedačke si vaše ratolesti užijú príjemnú teplotu počas každej cesty. Vďaka  rôznym bezpečnostným prvkom, ako sú napríklad špeciálny rám autosedačky, optimalizované vedenie bezpečnostných pásov v hornej a dolnej časti a tiež čalúnená opierka hlavy, je vaše dieťa nielen dobre zabezpečené, ale sa aj cíti veľmi pohodlne. Ďalším z bezpečnostných prvkov je inovatívny prvok SecureGuard, ktorý poskytuje extra ochranu brušku vášho dieťaťa vďaka dodatočnému zapínaniu na štvrtý bezpečnostný pás. Opierka chrbta je odnímateľná a zaisťuje väčšiu flexibilitu pre deti nad 138 cm. Z bezpečnostných dôvodov by však operadlo malo zostať pripevnené k sedadlu čo najdlhšie. Vďaka úzkemu dizajnu sedadla je možné (v závislosti od modelu vozidla) nainštalovať až 3 autosedačky "i-SIZE Kidfix" vedľa seba.

Detská autosedačka je dostupná aj v extra športovej verzii GTI s rovnako vysokým štandardom komfortu a bezpečnosti.

Ochranná podložka pod detskú autosedačku

Nielenže dobre vyzerá, ale je aj veľmi praktická. Znečistené a opotrebované sedadlá sú minulosťou - táto protišmyková, ľahko umývateľná podložka vám pomôže udržať vaše auto čisté. Možno ju bez problémov použiť v kombinácii so všetkými Originálnymi detskými autosedačkami Volkswagen vrátane ISOFIX alebo i-SIZE. Skladá sa z dvoch častí - z chrániča sedadla a chrániča operadla, ktorý možno upevniť k tyčiam hlavovej opierky. Táto kombinácia je veľmi vhodná pre prepravu detí v polohe proti smeru jazdy. Tri integrované sieťové vrecká slúžia na ukladanie rôznych drobností. Farba: sivá / čierna.

Kompletný katalóg príslušenstva Volkswagen

Náš kompletný katalóg príslušenstva ponúka plno možností pre váš Volkswagen. Infotainment, športová aerodynamika, systémy komfortu a ochrany, transportné riešenia a ešte oveľa viac. Prelistujte si náš katalóg a presvedčte sa sami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen