Zabezpečte si pre svoje vozidlo Volkswagen rýchly internet – jednoducho a prehľadne¹⁾

Na používanie vybraných aplikácií In-Car, streamingu pre internetové rádio, ako aj na používanie mobilného prístupového bodu WLAN potrebujete dodatočný objem dát pre eSIM pevne zabudovanú vo vozidle. Dá sa pohodlne načítať cez mobilného operátora Cubic Telecom. Za všetky ostatné praktické We Connect služby znáša náklady spoločnosť Volkswagen.

Toto sú výhody balíkov dát z Cubic:

   

 • WLAN hotspot vo vozidle - pre vás a vašich spolujazdcov a až osem mobilných koncových zariadení                      
 • počúvanie internetového rádia a podcastov počas jazdy
 • jednoduché predplatenie balíkov dát priamo vo vozidle     
 • úplná kontrola spotreby dát a nákladov                
 • jednoduché predplatenie dátových balíkov v mnohých európskych štátoch

Predpoklady:

   

 • vaše vozidlo je vybavené s eSIM
 • aktívna licencia We-Connect pre vaše vozidlo
 • registrácia na portáli Cubic
 • vykonanie postupu identifikácie

Vysokorýchlostný internet na cestách: 1 GB od Cubic Telecom zadarmo

Používate program We Connect Plus a chcete preradiť svoje zábavné funkcie, ako je napríklad streamovanie médií pomocou vysokorýchlostného internetu, na vyššiu rýchlosť? Potom získate správny dátový balíček a ako nový zákazník spoločnosti Cubic Telecom získate 1 GB objemu dát na bezplatné streamovanie a surfovanie. Iba do vypredania zásob.

Ceny:

 • 2 GB na 30 dní: 7,95 €
 • 5 GB na 30 dní: 17,95 €
 • 25 GB na 365 dní: 72,00 €

So svojím Volkswagen ID a aktivovanou aplikáciou We Connect vo vašom vozidle sa môžete prihlásiť do portálu We Connect a zvoliť bod ponuky "Balíky dát a aktualizácie". Následne vás presmerujeme na stránky nášho mobilného partnera Cubic Telecom. Po úspešnej registrácii si môžete aj vo svojom vozidle celkom pohodlne predplácať balíky dát a navštevovať internet.

Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming). Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.
Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna a závisí aj od vozidla a jeho výbavy. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Online služby Car-Net pre váš mobilný bežný život

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen