Nabíjanie doma: prostredníctvom wallboxu alebo sieťového kábla

ID.7 GTX Tourer nabíjanie doma

Váš elektromobil sa nabíja, kým vy spíte.

Predstavte si, že ráno nastúpite do elektromobilu a do nového dňa vyrazíte s plný energie. Cez noc, kým vy ste odpočívali, sa vaše auto totiž nabíjalo. Znie to dobre? Nie je to vôbec zložité - všetko, čo potrebujete, je voliteľný nabíjací kábel alebo nabíjacia stanica wallbox.

Wallbox – súkromná nabíjacia stanica

Pravdepodobne najpohodlnejším spôsobom nabíjania batérie vášho vozidla je domáca nabíjacia stanica. Napríklad spoločnosť MOON ponúka širokú škálu nabíjacích riešení, ktoré pokryjú všetky požiadavky. MOON vám umožní vstúpiť do sveta e-mobility. Od domácej nabíjacej stanice wallbox vrátane domáceho úložiska a fotovoltického systému až po rýchlonabíjaciu stanicu pokrýva MOON celé spektrum elektromobility. Výroba, skladovanie a ekonomické využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú kľúčovými témami budúcnosti. Už dávno to znamená "mobilita zajtrajška" - tento zajtrajšok je dnes.

Nabíjanie pomocou nabíjacieho kábla

Batériu svojho elektromobilu môžete nabíjať aj pomocou bežnej domácej elektrickej zásuvky. Napríklad, keď ste na cestách. Všetko, čo potrebujete je len voliteľný nabíjací kábel. Nabíjací kábel jednoducho zapojíte do zásuvky a nabíjací konektor do vozidla. Nabíjacie stanice, ako je ID. Charger¹, však nabíjajú elektromobil oveľa rýchlejšie a sú určené práve na tento účel.

ID. Charger je možné objednať ako voliteľnú výbavu pre Volkswagen modely ID. a nie je súčasťou dodávky sériového vybavenia.

Ponuka spoločnosti Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen