Pre dobrodružstvá vo veľkom štýle

ID.5 GTX

Bez ohľadu na to, či vás to ťahá do pulzujúcej metropoly alebo do idylickej horskej krajiny: inovatívny dvojmotorový pohon všetkých kolies modelu ID.5 GTX vám umožní dostať sa do cieľa športovým štýlom jazdy. Postarajú sa o to dva elektromotory, ktoré prostredníctvom jednostupňovej prevodovky poháňajú zadné a predné kolesá. Na rozdiel od konvenčného pohonu všetkých kolies neexistuje medzi nápravami žiadne mechanické spojenie. Dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj v sypkom alebo na klzkom teréne zabezpečuje exkluzívny jazdný režim Traction¹, ktorý optimálne prispôsobuje jazdné vlastnosti ID.5 GTX aktuálnemu povrchu vozovky. Pretože GTX nie je určený výhradne na jazdu po asfaltových cestách - ponúka výkon aj mimo nich.

ID.5 GTX je rovnako efektívny ako každé ID. a zrýchľuje ako GTI - pretože jeho elektromotory generujú svoju silu v plnom rozsahu krútiaceho momentu hneď od štartu. Aby ste mohli nechať stereotyp každodenného života za sebou, máte k dispozícii batériu s veľkou kapacitou umiestnenú v podlahe vozidla, ktorá sa postará o veľký dojazd a vyváženú jazdnú dynamiku.

Nastavenia jazdného režimu vás podporujú v rámci možností systému.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 GTX

s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.