Pre dobrodružstvá vo veľkom štýle

ID.5 GTX

Bez ohľadu na to, či vás to ťahá do pulzujúcej metropoly alebo do idylického horského krajiny: inovatívny dvojmotorový pohon všetkých kolies modelu ID.5 GTX vám umožní sa do cieľa dostať športovým spôsobom. Postarajú sa o to dva elektromotory, ktoré prostredníctvom jednostupňovej prevodovky poháňajú zadné a predné kolesá. Na rozdiel od konvenčného pohonu všetkých kolies neexistuje medzi nápravami žiadne mechanické spojenie. Dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj v sypkom alebo na klzkom teréne zabezpečuje exkluzívny jazdný režim Traction¹, ktorý optimálne prispôsobuje jazdné vlastnosti ID.5 GTX aktuálnemu povrchu vozovky. Pretože GTX nie je určený výhradne na jazdu po asfaltových cestách - ponúka výkon aj mimo nich.

ID.5 GTX je rovnako efektívny ako každé ID. a zrýchľuje ako GTI - pretože jeho elektromotory generujú svoju silu v plnom rozsahu krútiaceho momentu hneď od štartu. Aby ste mohli nechať stereotyp každodenného života za sebou, máte k dispozícii batériu s veľkou kapacitou umiestnenú v podlahe vozidla, ktorá sa postará o veľký dojazd a vyváženú jazdnú dynamiku.

Nastavenia jazdného režimu vás podporujú v rámci možností systému.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 s pohonom všetkých kolies

Plne elektrické ID.5 s pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen