Pre dobrodružstvá vo veľkom štýle

ID.5 GTX

Bez ohľadu na to, či vás to ťahá do pulzujúcej metropoly alebo do idylického horského krajiny: inovatívny dvojmotorový pohon všetkých kolies modelu ID.5 GTX vám umožní sa do cieľa dostať športovým spôsobom. Postarajú sa o to dva elektromotory, ktoré prostredníctvom jednostupňovej prevodovky poháňajú zadné a predné kolesá. Na rozdiel od konvenčného pohonu všetkých kolies neexistuje medzi nápravami žiadne mechanické spojenie. Dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj v sypkom alebo na klzkom teréne zabezpečuje exkluzívny jazdný režim Traction¹, ktorý optimálne prispôsobuje jazdné vlastnosti ID.5 GTX aktuálnemu povrchu vozovky. Pretože GTX nie je určený výhradne na jazdu po asfaltových cestách - ponúka výkon aj mimo nich.

ID.5 GTX je rovnako efektívny ako každé ID. a zrýchľuje ako GTI - pretože jeho elektromotory generujú svoju silu v plnom rozsahu krútiaceho momentu hneď od štartu. Aby ste mohli nechať stereotyp každodenného života za sebou, máte k dispozícii batériu s veľkou kapacitou umiestnenú v podlahe vozidla, ktorá sa postará o veľký dojazd a vyváženú jazdnú dynamiku.

Nastavenia jazdného režimu vás podporujú v rámci možností systému.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Plne elektrické ID.5 s pohonom všetkých kolies

  1. 1.

    Vozidlo ešte nie je dostupné na predaj. Očakáva sa, že ID.5 GTX bude k dispozícii na objednávanie od januára 2022. Gehe zurück

Plne elektrické ID.5 s pohonom všetkých kolies

  1. 1.

    Vozidlo ešte nie je dostupné na predaj. Očakáva sa, že ID.5 GTX bude k dispozícii na objednávanie od januára 2022. Gehe zurück

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen