Volkswagen CC Čistá dynamika. Definujúca štýl.

Objavte krásu skutočnej dokonalosti.

Dizajn a výkon tvoria v modeli Volkswagen CC dokonalý súlad. Dynamicky elegantná silueta robí z vozidla už dnes skutočnú dizajnovú klasiku. Technológie ako adaptívna regulácia podvozka DCC alebo dvojspojková prevodovka DSG vytvárajú presne podľa vášho želania dynamiku športového automobilu alebo komfort luxusnej limuzíny.

Športové a komfortné.

Ako keby Volkswagen CC nebol dostatočne mimoriadny: Balík výbavy R-Line ho robí ešte individuálnejším, ešte športovejším - jednoducho ešte fascinujúcejším. Je to zásluha špeciálnych dizajnových prvkov karosérie a dizajnovo i funkčne zušľachteného interiéru.

Galéria

Volkswagen CC z rôznych perspektív.

Volkswagen CC z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom modeli Volkswagen určujete vy, čo budete počúvať. Preto máte k dispozícii sériovo dodávané rádio "Composition Colour" s ôsmimi reproduktormi, jednoduchým ovládaním a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa rozhodnete pre navigačný systém "Discover Media", ktorý splní všetky vaše multimediálne požiadavky. Vychutnajte si to, keď sa všetko riadi podľa vás.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete veriť vlastným ušiam.

Skvelý zvuk na želanie dodávaného zvukového systému DYNAUDIO Confidence si užijú aj vaši spolucestujúci. Pretože vďaka presnému vyladeniu desiatich reproduktorov zažijete špičkovú dokonalosť zvuku v celom interiéri.

Asistenčné systémy

Systém pre rozpoznávanie dopravných značiek

Včas rozpozná dopravné značky.

Tento na želanie dodávaný systém za vás nepretržite sleduje dopravné značky a informuje vás napríklad o obmedzení rýchlosti a zákaze predbiehania.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Prenechajte parkovanie vášmu autu.

Parkovací asistent "Park Assist" vás nadchne aj vtedy, keď patríte k tým vodičom, ktorí dokážu svoje vozidlo zaparkovať na najužšie parkovacie miesta s veľkou ľahkosťou aj pred publikom. Pretože tento systém rozpozná nielen vhodné parkovacie miesto, ale vie vozidlo aj riadiť.

"Side Assist" včítane "Lane Assist"

Udržte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad.

So systémom, ktorý vás v správnom čase upozorní na vozidlá po bokoch vášho modelu Volkswagen CC a za vami, dokáže jazdnú situáciu lepšie odhadnúť a minimalizovať riziká. V kombinácii so systémom "Lane Assist" môže systém "Side Assist" na kritickú situáciu upozorniť nielen opticky, ale môže aj zasiahnuť do riadenia.

Systém rozpoznania únavy

Aby vás únava nedobehla.

Neúnavne sleduje, či nie ste unavený vy: systém rozpoznania únavy. Hneď ako systém v rámci svojich možností zaregistruje odlišnosti v riadení vozidla od riadenia plne koncentrovaného vodiča, reaguje výstražným zvukovým signálom. Súčasne sa na palubnom počítači objaví vizuálny symbol, ktorý vodičovi odporučí, aby si urobil prestávku.

Cúvacia kamera "Rear Assist"

Pretože vzadu nemáte oči.

Cúvacia kamera "Rear Assist" dodávaná na želanie vám umožňuje vidieť prekážky za vozidlom. Kamera integrovaná v zadnej časti vozidla prenáša obraz na displej informačného systému. Vďaka nej je parkovanie výrazne jednoduchšie a môžete lepšie vidieť prekážky za vozidlom.

Efektívnosť

Motory

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Správne nastavenie vášho podvozka v každej situácii.

Adaptívna regulácia podvozka DCC nastaví jazdné vlastnosti podľa vašich predstáv. Na výber máte športové, komfortné a normálne. Systém pritom nepretržite reaguje na rôzne jazdné vlastnosti.

Dvojspojková prevodovka DSG

Ušetríte si radenie, nie potešenie z jazdy. S touto prevodovkou jazdíte úsporne a športovo.

Dvojspojková prevodovka DSG dodávaná na želanie vám ponúka plynulé radenie rýchlostných stupňov bez prerušenia hnacej sily. Pritom spája výhody manuálnej a automatickej prevodovky a prispieva k zníženiu spotreby paliva.

Voľnobeh

Prevodovku môžete uvoľniť a šetriť palivo.

Šetrite pol litra paliva na 100 kilometrov jednoducho a pohodlne: Umožní vám to funkcia voľnobehu pre dvojspojkovú prevodovku DSG.

Systém štart-stop s rekuperáciou brzdnej energie

Brzdením získavate energiu.

Ak necháte motor bežať, aj keď stojíte na semafore, potom zbytočne spotrebúvate energiu. Preto systém štart-stop vypne motor hneď, keď zložíte chodidlo z pedálu prevodovky. Kinetická energia uvoľnená pri brzdení sa premieňa na elektrickú a akumuluje sa v batérii.

Komfort

Zadné sedadlá

Jednoduchým pohybom ruky zväčšíte batožinový priestor.

Volkswagen CC vám poskytne priestor aj pre väčšiu batožinu: Operadlá zadných sedadiel sa sklopia len jedným pohybom ruky a zmení sa na rovnú ložnú plochu.

Easy Open

Pomáha, keď nemáte ani jednu ruku voľnú.

Túto funkciu budete milovať, hlavne vtedy, keď nebudete mať ani jednu ruku voľnú: Vďaka na želanie dodávanému bezdotykovému otváraniu veka batožinového priestoru "Easy Open" otvoríte batožinový priestor jednoduchým pohybom nohy.

Klimatizované sedadlo

Toto sedadlo schladí a vymasíruje váš chrbát.

Čím dlhšie ste na cestách, tým je dôležitejšie, aby ste sedeli dobre. Na želanie dodávané aktívne klimatizované sedadlo s masážnou funkciou prispieva k uvoľnenej a pohodlnej jazde.

Akustický komfort

Keď máte radi zvuk ticha.

Na želanie dodávané zvukovo-izolačné čelné sklo ponúka takmer dokonalé ticho. Takže takmer nepočujete hluk od pneumatík a z exteriéru. Dáva vám to možnosť, intenzívnejšie sa sústrediť na jazdu.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky