Jednoducho budete online

Volkswagen aplikácie "maps + more"

Vždy vám ukážu, kadiaľ máte ísť. Nové aplikácie Volkswagen "maps + more dock" pre Android alebo iOS. Bez ohľadu na to, či používate 2D alebo 3D zobrazenie, s navigáciou TomTom prídete do cieľa jednoducho vždy. Pritom sa vyhnete nielen dopravným zápcham, ale vďaka režimu offline aj roamingovým poplatkom v zahraničí.

Aplikácia "maps + more" je skutočný multitalent, s ktorým máte všetko pod kontrolou. Ak telefón pripojíte prostredníctvom rozhrania Bluetooth, získate nepretržitý prístup k telefónnemu zoznamu alebo hudobným albumom vo vašom telefóne - rýchlo a jednoducho pomocou rozpoznania písma. Jedna aplikácia. Rôzne funkcie.

V rámci možností daných systémom.

Der Fahrer muss jederzeit bereit sein, das Assistenzsystem zu übersteuern, und wird nicht von seiner Verantwortung entbunden, das Fahrzeug umsichtig zu fahren.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť