Vedieť, čo je dôležité

Systém rozpoznania dopravných značiek

Pozor: Zóna 30! Systém rozpoznania dopravných značiek zobrazuje vovašom zornom poli dopravné limity, aby ste počas jazdy neprehliadli žiadnu dopravnú značku. Takto si v neprehľadných dopravných situáciách ľahšie udržíte prehľad o maximálnej povolenej rýchlosti a môžete sa lepšie sústrediť na premávku. Aplikácia vás tiež upozorní na prekročenie maximálne povolenej rýchlosti. Všetko samozrejme funguje len v medziach systému.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team