Nenechať sa rozptyľovať

Systém udržania jazdného pruhu „Lane Assist“

Tento asistenčný systém má schopnosti vodiča. Ak je systém "Lane Assist" aktívny, dokáže v rámci svojich možností od rýchlosti 65 km/h zistiť, či a kedy sa vozidlo neúmyselne približuje k čiaram jazdného pruhu a korigujúcim zásahom do riadenia ho vráti späť. Ak prejdete cez čiaru jazdného pruhu, začne volant vibrovať, aby sa vaša pozornosť opäť presunula na dianie v premávke.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.