Nenechať sa rozptyľovať

Systém udržania jazdného pruhu „Lane Assist“

Tento asistenčný systém má schopnosti vodiča. Ak je systém "Lane Assist" aktívny, dokáže v rámci svojich možností od rýchlosti 65 km/h zistiť, či a kedy sa vozidlo neúmyselne približuje k čiaram jazdného pruhu a korigujúcim zásahom do riadenia ho vráti späť. Ak prejdete cez čiaru jazdného pruhu, začne volant vibrovať, aby sa vaša pozornosť opäť presunula na dianie v premávke.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team