Pozeráte sa dopredu a pritom vidíte dozadu

Cúvacia kamera „Rear View“

Tri oči vidia viac ako dve. Keď zaradíte spätný chod, voliteľná cúvacia kamera zobrazí na displeji rádia to, čo by ste za vašim novým vozidlom up! mohli ľahko prehliadnuť. Napríklad nízke stĺpiky. Cúvacia kamera je tiež súčasťou nášho voliteľného balíka asistenčných systémov a pri cúvaní zobrazí na displeji pomocné línie, ktoré vám pomáhajú správne odhadnúť odstup od prekážok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team