Pozeráte sa dopredu a pritom vidíte dozadu

Cúvacia kamera „Rear View“

Tri oči vidia viac ako dve. Keď zaradíte spätný chod, voliteľná cúvacia kamera zobrazí na displeji rádia to, čo by ste za vašim novým vozidlom up! mohli ľahko prehliadnuť. Napríklad nízke stĺpiky. Cúvacia kamera je tiež súčasťou nášho voliteľného balíka asistenčných systémov a pri cúvaní zobrazí na displeji pomocné línie, ktoré vám pomáhajú správne odhadnúť odstup od prekážok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.