Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Pridajte plyn!

Malé vozidlá sa často spájajú s úspornosťou a nový eco up! to presne vystihuje, pretože jeho pohon na zemný plyn je mimoriadne úsporný. Zníži nielen vaše emisie CO2, ale aj váš účet za palivo.

Nový eco up! disponuje mnohými atraktívnymi vlastnosťami. Predstavíme vám tri z nich:

Dojazd

Potrebuje menej, dostane vás ďalej

Zostať stáť na ceste s prázdnymi nádržami na plyn a čerpacia stanica je v nedohľadne? Znie to nereálne. S nádržou na plyn s objemom takmer jedenásť kilogramov dosahuje dojazd asi 380 kilometrov. Ak je prázdna, systém sa počas jazdy automaticky prepne na benzín. Eco up! prejde ďalších 220 kilometrov, kým mu palivo skutočne dôjde. Vozidlo disponuje celkovým dojazdom až 600 kilometrov. Toto znie reálne.

Emisie

Emisie klesajú, nálada stúpa

Nový eco up! jazdí už dnes tak čisto, ako to emisné normy budú vyžadovať v budúcnosti. Vďaka tomu predstavuje ideálne mestské vozidlo: s emisiami CO2 84 g/km na 100 km je ekologické a s pohonom na zemný plyn jazdí tichšie ako väčšina ostatných automobilov.

Rádio

Vždy dobrá nálada: s vašimi obľúbenými skladbami

Hrá z rádia už len dobrá hudba? Znie to ako naše sériové rádio "composition phone" vrátane AUX-IN, slotu na kartu SD, rozhrania pre pripojenie telefónu a USB. Vďaka tejto výbave môžete jednoducho pripojiť váš smartfón alebo iné audio zdroje a prehrávať si váš vlastný zoznam skladieb. Na želanie je v ponuke digitálny rádiový príjem DAB+.

Konektivita

Držiak "maps + more dock" a aplikácia "maps + more"

Váš cieľ sa nachádza na displeji vášho smartfónu

Máte pri sebe váš smartfón? Potom ho jednoducho umiestnite do držiaka "maps + more dock", ktorý sa nachádza v úrovni vašich očí a príslušná bezplatná aplikácia v novom dizajne vás spojí nielen s vozidlom, priateľmi alebo so zoznamom vašich skladieb, ale tiež vám ukáže, kam máte ísť. USB rozhranie systému "maps + more dock" prenáša dáta a súčasne nabíja batériu mobilného telefónu. Nastúpte, pripojte si smartfón, spustite aplikáciu a vyrazte na cestu.

We Connect

Vy a vaše vozidlo – s pripojením na internet

Bezplatná aplikácia We Connect Go premení váš Volkswagen na vozidlo s pripojením na internet. V kombinácii s jednotkou DataPlug máte prostredníctvom smartfónu prístup k dôležitým údajom o vozidle, napríklad o stave počítadla kilometrov alebo servisných intervaloch. V prípade poruchy môžete priamo z aplikácie kontaktovať 24-hodinový hotline Volkswagen alebo najbližšieho servisného partnera Volkswagen - aj v zahraničí

Viac informácií

Ďalšie informácie o novom modeli eco up!

Funkcie

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Balíky výbavy

Späť na prehľad

Objavujte a rozhodnite sa

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen