Prezentuje sa sebavedomo a dynamicky

Výbava "R-Line"

Touareg R-Line ponúka rôzne prvky výbavy pre športový vzhľad, s ktorým zaručene urobíte dojem. Exteriér vás nadchne svojím výrazným predným nárazníkom v R-Line špecifickom dizajne a logom R-Line na maske chladiča. Touareg R-Line prezentuje svoj výrazný dizajn lištami dverí v dizajne R-Line, krytmi podbehov kolies vo farbe karosérie a lesklým čiernym difúzorom s chrómovými koncovkami.

Výbava interiéru v modeli Touareg R-Line vás nepresvedčí len na prvý pohľad, ale aj pri prvom kontakte s ním. Postará sa o to napríklad vyhrievaný kožený veniec multifunkčného volantu s logom R-Line alebo hliníkové dekoračné prvky "Silver Wave". Moderný vzhľad dopĺňajú prahové lišty vpredu s logom R-Line, ktoré sú v kombinácií s voliteľným balíkom ambientného osvetlenia osvetlené, ale tiež pedále a opierka nohy z ušľachtilej ocele.

Voliteľné komfortné sedadlá čalúnené kožou "Savona"1 v dvojfarebnom prevedení s koženými akcentami v štýle "Carbon" dodávajú vozidlu ešte dynamickejší vzhľad. Pôsobivé je tiež sériovo dodávané čalúnenie "Vienna"2 so sivým dekoračným prešívaním "Kristallgrau". Predné sedadlá nesú logo R-Line pri obidvoch líniách výbavy. Ak si zvolíte tieto sedadlá, získa interiér čierny strop a sivé dekoračné prešívanie. Palubnej doske, multifunkčnému volantu, stredovej lakťovej opierke a hlavici voliacej páky dodávajú športový vzhľad, ktorý zodpovedá charakteru modelov R-Line.

Voliteľný balík R-Line exteriér pre výbavu "Elegance" podčiarkuje silný a suverénny charakter modelu Touareg. Zahŕňa špecifickú výbavu R-Line pre exteriér a ponúka skvelé možnosti záujemcom, ktorí chcú urobiť dojem výnimočne dynamickým dizajnom.

Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Savona"

Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Vienna"

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen