Očakávajte mimoriadne exkluzívny vzhľad

Výbava "Elegance"

Exteriér modelu Touareg Elegance zdobia 18-palcové disky, ale aj chrómové lišty na maske chladiča, okolo okien a na bočných prahoch. Interiéru dominujú sivé alebo modré farebné odtiene a exkluzívna čierna, napríklad pri dekoračných hliníkových prvkoch a koženej výbave "Vienna"1 s kontrastným svetlo sivým prešívaním. Interiér môžete ďalej doplniť koženou výbavou "Savona"2, ktorá disponuje pohodlnými sedadlami ergoComfort pre vodiča a spolujazdca a dekoračnými obkladmi "Silver Birch" z ušľachtilého dreva.

Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Vienna"

Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Savona"

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen