Jednoduchšia komunikácia

Telefonovanie

Pohodlné telefonovanie vám počas jazdy poskytne voliteľné rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Business". Mimoriadne vysokú kvalitu zvuku zabezpečí digitálny rečový procesor, kvalitný mikrofón integrovaný do stropu a reproduktory vytvorené špeciálne pre toto vozidlo. Vďaka pripojeniu k vonkajšej anténe je príjem optimálny aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu.
K výbave patrí odkladacia priehradka, ktorá dokáže nabíjať smartfón indukčne. Podmienkou je, že telefón musí podporovať štandard Qi. Okrem toho umožní prostredníctvom rozhrania Bluetooth preniesť hovor do vozidla a pokračovať v ňom s využitím funkcie hands-free. Systém môžete ovládať pomocou hlasu, multifunkčného volantu alebo systému infotainment. Jednoducho a tak, ako chcete vy.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen