Väčšia stabilita a ovládateľnosť v jednom, vďaka systému riadenia všetkých kolies

Riadenie všetkých kolies

Voliteľný systém riadenia všetkých kolies pre model Touareg ponúka veľa výhod: Polomer otáčania je menší, pri za- a vyparkovaní musíte s vozidlom menej manévrovať. Pohon riadenia všetkých kolies pomáha aj pri dynamickej jazde: Pri vyšších rýchlostiach sú kolesá natočené rovnakým smerom. Vyššiu úroveň stability a bezpečnosti pocítite pri obchádzaní prekážok alebo zmene jazdného pruhu na diaľnici.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen