Zažite úplne nový priestor

Priestorový koncept

ouareg sa postará o vašu slobodu pohybu. Týka sa to nielen jeho jazdných vlastností, ale tiež veľkorysého interiéru. V kokpite, ktorý je maximálne orientovaný na pohodlie vodiča si vy zachováte prehľad a vďaka panoramatickému výklopnému a posuvnému strešnému oknu s pevným panoramatickým sklom vzadu si vaši pasažieri užijú svetlo, čerstvý vzduch a hviezdy na nočnej oblohe.

Touareg je mimoriadne flexibilný vďaka veľkému batožinovému priestoru a posuvným a sklopným zadným sedadlám, ktoré sú delené v pomere 40:20:40. Batožinový priestor sa dá jednoduchým stlačením tlačidla pohodlne otvoriť a zatvoriť pomocou elektrického ovládania zadných batožinových dverí. S voliteľným paketom manažmentu batožinového priestoru, ktorý zahŕňa koľajničky, upevňovacie pásy, priečky a polohovateľnú podlahu batožinového priestoru ste perfektne vybavený na všetky malé a veľké expedície.

Ak by vám nestačil objem vášho batožinového priestoru, potom môžete využiť voliteľné strešné lišty, ktoré slúžia k upevneniu systémov na prepravu veľkých predmetov, ako sú bicykle, lyže alebo kajaky*. Strešné lišty v čiernom alebo striebornom eloxovanom prevedení sú zaujímavým dizajnovým prvkom aj vtedy, keď ich nevyužívate, pretože podčiarkujú športový vzhľad vášho vozidla.

Svoj náklad vždy dôkladne upevnite.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen