Zdoláte aj ťažký terén

Paket off-road

Ak sa chcete vrhnúť do off-road dobrodružstva a dokonca zdolať extrémny terén, mali by ste sa dôkladne pozrieť na výbavu voliteľného paketu "Off-road".

Vďaka rozšíreným režimom jazdy si môžete prispôsobiť jazdné vlastnosti vozidla. Okrem štandardných jazdných režimov "Normal", "Sport", "Comfort", "Eco", "Snow", "Offroad" a "Individual" získate ďalšie dva: "Schotter" (štrk) a "Sand" (piesok). Pomocou týchto režimov prispôsobíte charakteristiku motora a prevodovky, ako aj správanie sa určitých asistenčných systémov, podmienkam jazdy. Pohon všetkých kolies 4MOTION poháňa každé koleso nezávisle od ostatných, vďaka čomu zabezpečí pohyb vpred aj vtedy, keď niektoré kolesá stratia kontakt s cestou.

Paket "Off-road" okrem toho zahŕňa úpravy, ktoré oceníte aj v extrémnom nasadení, napríklad ochrana nádrže, chladiča, akumulátora vozidla a silnejší ochranný kryt spodku vozidla. Väčšia palivová nádrž s obsahom 90 litrov vám umožňuje ľahko dosiahnuť aj vzdialenejšie oblasti. A dve ťažné oká môžu byť záchranou pre iných účastníkov expedície.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen