Nechať sa navigovať je také pohodlné

Navigačné systémy

Navigačný systém "Discover Pro" so sériovo dodávaným systémom Car-Net App-Connect môžete úplne intuitívne ovládať prostredníctvom 23,4 cm (9,2") veľkého farebného, dotykového TFT displeja so skleneným povrchom, senzorikou priblíženia a inovatívnym ovládaním gestami. Vďaka tomu môžete celý rad položiek menu ovládať jednoduchým horizontálnym gestom. Systém zahŕňa nainštalované mapové podklady pre Európu, osem reproduktorov a FM rádiový príjem. Slot na SD karty a USB konektory, ale aj rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov kompletizujú zážitok z infotainment systémov.

Vlajkovú loď medzi navigačnými systémami predstavuje voliteľný systém "Discover Premium" s 38 cm (15") veľkým displejom. Je súčasťou "Innovision" kokpitu a je integrovaný v zakrivenom, k vodičovi natočenom displeji, ktorý siaha od rýchlomeru až po stredovú konzolu. Systém, ktorý nedisponuje tlačidlami, môžete ovládať hlasom, gestami alebo dotykom, tak ako to poznáte z používania smartfónov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team