Nechať sa navigovať je také pohodlné

Navigačné systémy

Navigačný systém "Discover Pro" so sériovo dodávaným systémom Car-Net App-Connect môžete úplne intuitívne ovládať prostredníctvom 23,4 cm (9,2") veľkého farebného, dotykového TFT displeja so skleneným povrchom, senzorikou priblíženia a inovatívnym ovládaním gestami. Vďaka tomu môžete celý rad položiek menu ovládať jednoduchým horizontálnym gestom. Systém zahŕňa nainštalované mapové podklady pre Európu, osem reproduktorov a FM rádiový príjem. Slot na SD karty a USB konektory, ale aj rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov kompletizujú zážitok z infotainment systémov.

Vlajkovú loď medzi navigačnými systémami predstavuje voliteľný systém "Discover Premium" s 38 cm (15") veľkým displejom. Je súčasťou "Innovision" kokpitu a je integrovaný v zakrivenom, k vodičovi natočenom displeji, ktorý siaha od rýchlomeru až po stredovú konzolu. Systém, ktorý nedisponuje tlačidlami, môžete ovládať hlasom, gestami alebo dotykom, tak ako to poznáte z používania smartfónov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen