Nechať sa navigovať je také pohodlné

Navigačné systémy

Navigačný systém "Discover Pro" so sériovo dodávaným systémom Car-Net App-Connect môžete úplne intuitívne ovládať prostredníctvom 23,4 cm (9,2") veľkého farebného, dotykového TFT displeja so skleneným povrchom, senzorikou priblíženia a inovatívnym ovládaním gestami. Vďaka tomu môžete celý rad položiek menu ovládať jednoduchým horizontálnym gestom. Systém zahŕňa nainštalované mapové podklady pre Európu, osem reproduktorov a FM rádiový príjem. Slot na SD karty a USB konektory, ale aj rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov kompletizujú zážitok z infotainment systémov.

Vlajkovú loď medzi navigačnými systémami predstavuje voliteľný systém "Discover Premium" s 38 cm (15") veľkým displejom. Je súčasťou "Innovision" kokpitu a je integrovaný v zakrivenom, k vodičovi natočenom displeji, ktorý siaha od rýchlomeru až po stredovú konzolu. Systém, ktorý nedisponuje tlačidlami, môžete ovládať hlasom, gestami alebo dotykom, tak ako to poznáte z používania smartfónov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť