Pretože každý človek vníma teplotu inak

Klimatizácia

Vďaka klimatizácii "Climatronic" s 2-zónovou respektíve voliteľnou 4-zónovou reguláciou teploty vládne v modeli Touareg príjemná klíma. Vodič a spolujazdec, ale na želanie aj cestujúci na zadných sedadlách si nastavenie teploty regulujú nezávisle od seba. Alergici, ktorí trpia sennou nádchou v aute sa môžu tešiť, pretože filter na zachytávanie alergénov vyčistí vzduch od peľu a nečistôt.

Keď zapnete ostrekovače alebo zaradíte spätný chod, klimatizácia sa automaticky prepne na vnútorné vetranie, aby do interiéru neprenikol žiadny nepríjemný zápach. Otáčky ventilácie sa regulujú v závislosti od rýchlosti, a preto je jej prevádzka pri nižšej rýchlosti tichšia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen