Pretože nikto nemá rád oslňujúce svetlá

IQ. svetlá

Výrazný dizajn voliteľných IQ. LIGHT - Matrix LED svetlometov modelu Touareg vás upúta na prvý pohľad. Okrem základných funkcií stretávacích a diaľkových svetiel sa prostredníctvom technológie Matrix dajú zapnúť a vypnúť jednotlivé svetelné diódy, vďaka čomu vie vytvoriť rôzne možnosti rozdelenia svetla pre rôzne jazdné situácie.

Počas jazdy so zapnutými diaľkovými svetlami sleduje kamera vozidlá idúce pred vami a v protismere. Určité svetelné diódy sú ovládané tak, aby ste mohli nepretržite jazdiť so zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby došlo k oslneniu iných účastníkov premávky. Keď sa priblížite k dopravnej značke, je intenzita svetla určitých svetelných diód znížená tak, aby vás neoslňoval odraz svetla od dopravnej značky.

Bez ohľadu na to, či jazdíte po meste, predbiehate iné vozidlo na ceste prvej triedy v noci alebo v nepriaznivom počasí jazdíte na diaľnici, svetelné diódy IQ. LIGHT - Matrix LED svetlometov prispôsobujú intenzitu osvetlenia v závislosti od situácie jazdy, no súčasne prispôsobujú jeho dĺžku a šírku. Technológia Matrix tak umožňuje oveľa lepšie osvetlenie vozovky, čím zabezpečuje vyššiu úroveň bezpečnosti a uvoľnenej jazdy bez oslnenia a nepríjemných odrazov svetla od dopravných značiek.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen