Aký typ dekóru sa hodí k vášmu vkusu?

Interiér

Dizajn interiéru v modeli Touareg ovplyvňuje nielen atmosféru a náladu vo vozidle, ale súčasne prezentuje váš vlastný vkus. Sériovo dodávané dekoračné obklady "Cortina Silber" štýlovo zdobia stredovú konzolu, palubnú dosku a obklad dverí. Pri voliteľných dekóroch si môžete vybrať z dvoch farebných prevedení: dizajn paket "Atmosphere" s dekórom z ušľachtilého jaseňového dreva "Olivesche" sa o štýlovú atmosféru interiéru postará vďaka skutočnému drevu a jeho jedinečnej štruktúre. Výbava "Elegance" s prvkami z česaného hliníka dodáva interiéru moderný, futuristický vzhľad a urobí dojem vďaka špeciálnej štruktúre materiálu, ktorý je výnimočný aj na dotyk. Bez ohľadu na váš výber ponúkajú obidve výbavy voliteľné dekoračné obklady z ušľachtilého dreva. Matnú stredovú konzolu môžete na želanie zmeniť na prevedenie vo vysokom lesku. Ak sa rozhodnete pre kokpit Innovision, získate čiernu stredovú konzolu vo vysokom lesku.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen