Búchanie dverí je minulosťou

Funkcia pritiahnutia dverí

Nech sa cítite akokoľvek športovo alebo dynamicky, na zatvorenie dverí teraz nepotrebujete veľkú silu. Nechajte dvere jednoducho jemne zapadnúť, elektromotor ich potom automaticky pritiahne a bezpečne zavrie, ale nezamkne. Aj keď dvere zabuchnete dostatočne silno, z bezpečnostných dôvodov prebehne celý proces zatvárania dverí. Vďaka voliteľnej funkcii pritiahnutia a zatvorenia dverí si viac nemusíte robiť starosti, či ste dvere skutočne zavreli. Pozitívnym vedľajším efektom je, že viac nebudete počuť nepríjemné búchanie dverí.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen