Karoséria sa nebude nakláňať

Elektromechanická stabilizácia náklonu karosérie

Elektromechanická stabilizácia náklonu karosérie1 znižuje klopenie karosérie v zákrutách a zároveň aj pohyby karosérie sposobené nerovnosťami na jednej strane vozovky. Pretože pracuje elektromechanicky, na rozdiel od bežných hydraulických stabilizátorov, reaguje systém výrazne citlivejšie a je aktívny aj pri nízkych rýchlostiach. Nastavenie stabilizátorov je prepočítavané 400 krát za sekundu. Precíznosť riadenia, agilita a stabilita v kombinácii s trakciou na nespevnenom teréne sa tak výrazne zlepšili. Inými slovami: Systém vám prinesie enormne veľa radosti z jazdy.

Objednať sa dá len v kombinácii s pneumatickým pružením a riadením všetkých kolies.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen