Objavujte počas jazdy aj svet hudby

DYNAUDIO

DYNAUDIO je firma, ktorá sa špecializuje na výrobu reproduktorov a dodáva ich do najlepších hudobných štúdií po celom svete. Vďaka audio systému "DYNAUDIO Consequence" sa model Touareg mení na pojazdnú koncertnú sieň. 14 reproduktorov bolo umiestnených tak, aby zabezpečili optimálny zvukový zážitok na každom mieste. Priestorový zvuk 7.1 dolby zabezpečujú 4 vysokotónové reproduktory, 2 strednotónové reproduktory, 4 hĺbkotónové reproduktory, 2 efektné reproduktory úplne vzadu, 1 centrálny reproduktor vpredu a 1 subwoofer v batožinovom priestore - všetky reproduktory napája zosilňovač s výkonom 730 W. Nie je prekvapením, keď sa nikomu nechce vystúpiť, napriek tomu, že ste už dávno došli do cieľa vašej cesty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team