Objavujte počas jazdy aj svet hudby

DYNAUDIO

DYNAUDIO je firma, ktorá sa špecializuje na výrobu reproduktorov a dodáva ich do najlepších hudobných štúdií po celom svete. Vďaka audio systému "DYNAUDIO Consequence" sa model Touareg mení na pojazdnú koncertnú sieň. 14 reproduktorov bolo umiestnených tak, aby zabezpečili optimálny zvukový zážitok na každom mieste. Priestorový zvuk 7.1 dolby zabezpečujú 4 vysokotónové reproduktory, 2 strednotónové reproduktory, 4 hĺbkotónové reproduktory, 2 efektné reproduktory úplne vzadu, 1 centrálny reproduktor vpredu a 1 subwoofer v batožinovom priestore - všetky reproduktory napája zosilňovač s výkonom 730 W. Nie je prekvapením, keď sa nikomu nechce vystúpiť, napriek tomu, že ste už dávno došli do cieľa vašej cesty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen