Objavujte novú dimenziu infotainmentu

Discover Premium

Voliteľný navigačný systém "Discover Premium" poskytuje vďaka displeju s uhlopriečkou 38 cm (15 palcov) lepší pohľad na navigačné mapy a ponúka rôzne možnosti zobrazenia. Obsah a funkcie zobrazí tak, ako to uprednostňujete - vrátane aplikácií smartfónu. Pretože vďaka aplikácií Car-net App-Connect môžete cez rozhrania MirrorLink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™ preniesť vybrané aplikácie vášho mobilného telefónu na displej navigačného systému "Discover Premium". Jeho zakrivený displej predstavuje elegantný prvok, ktorý upúta pozornosť každého, okrem toho sa dá ovládať dotykom, gestami a hlasom.
Výbava zahŕňa tiež rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Business" s indukčným nabíjaním, ktoré vám umožní nabíjanie smartfónu bez použitia kábla tak, že ho jednoducho položíte do priehradky určenej na nabíjanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team