Objavujte novú dimenziu infotainmentu

Discover Premium

Voliteľný navigačný systém "Discover Premium" poskytuje vďaka displeju s uhlopriečkou 38 cm (15 palcov) lepší pohľad na navigačné mapy a ponúka rôzne možnosti zobrazenia. Obsah a funkcie zobrazí tak, ako to uprednostňujete - vrátane aplikácií smartfónu. Pretože vďaka aplikácií Car-net App-Connect môžete cez rozhrania MirrorLink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™ preniesť vybrané aplikácie vášho mobilného telefónu na displej navigačného systému "Discover Premium". Jeho zakrivený displej predstavuje elegantný prvok, ktorý upúta pozornosť každého, okrem toho sa dá ovládať dotykom, gestami a hlasom.
Výbava zahŕňa tiež rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Business" s indukčným nabíjaním, ktoré vám umožní nabíjanie smartfónu bez použitia kábla tak, že ho jednoducho položíte do priehradky určenej na nabíjanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť