Objavujte novú dimenziu infotainmentu

Discover Premium

Voliteľný navigačný systém "Discover Premium" poskytuje vďaka displeju s uhlopriečkou 38 cm (15 palcov) lepší pohľad na navigačné mapy a ponúka rôzne možnosti zobrazenia. Obsah a funkcie zobrazí tak, ako to uprednostňujete - vrátane aplikácií smartfónu. Pretože vďaka aplikácií Car-net App-Connect môžete cez rozhrania MirrorLink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™ preniesť vybrané aplikácie vášho mobilného telefónu na displej navigačného systému "Discover Premium". Jeho zakrivený displej predstavuje elegantný prvok, ktorý upúta pozornosť každého, okrem toho sa dá ovládať dotykom, gestami a hlasom.
Výbava zahŕňa tiež rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Business" s indukčným nabíjaním, ktoré vám umožní nabíjanie smartfónu bez použitia kábla tak, že ho jednoducho položíte do priehradky určenej na nabíjanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen