Vidíte presne tie informácie, o ktoré máte záujem

Digitales Cockpit

Prostredníctvom multifunkčného volantu a infotainment systému si zvolíte to, čo chcete vidieť na displeji s uhlopriečkou 31 cm (12,3 palca) voliteľného digitálneho kokpitu. Podľa potreby si môžete napríklad pozrieť detailné údaje o jazde, na celý displej si nechať zobraziť navigačnú mapu alebo optické trojdimenzionálne zobrazenie vašich asistenčných systémov. Systém umožňuje priblíženie (zoom) navigačnej mapy. Namiesto osvedčených okrúhlych prístrojov si na celý displej môžete nechať zobraziť názov aktuálne prehrávanej skladby alebo kontakt, s ktorým práve telefonujete. Alebo si zvolíte kombináciu napríklad navigačnej mapy a ukazovateľov médií. Ako vidíte: jednoducho vidíte viac informácií. A to rýchlo a na prvý pohľad.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen