K dispozícii máte všetky aplikácie systému Car-Net

Car-Net

Internet a digitálna konektivita sa stali súčasťou našich každodenných životov, tak prečo by ste sa ich mali vzdať práve v aute? Preto sú mobilné online služby Car-Net v modeli Touareg dodávané sériovo.
Vďaka systému Car-Net ste lepšie a rýchlejšie informovaný. Systém vám počas jazdy prečíta správy, ktoré vás zaujímajú. Do cieľa prídete uvoľnený, pretože systém automaticky prispôsobuje trasu podľa aktuálnej dopravnej situácie, kým ju vy sledujete. A v konečnom dôsledku ušetríte čas pri hľadaní parkovacieho miesta. Systém vás totiž vedie priamo k voľnému parkovaciemu miestu v parkovacom dome alebo na oficiálnom parkovisku v cieľovom meste.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen