Aj pre Touareg existujú aplikácie

App-Connect & Media Control

Na všetko existuje aplikácia. A mnohé aj pre model Touareg. Systém App-Connect dokáže prostredníctvom rozhrania Android Auto™, Apple CarPlay™ a MirrorLink® pripojiť váš smartfón k systému infotainment. Vďaka tomu môžete vybrané aplikácie z vášho smartfónu ovládať pomocou dotykového displeja. Mnohé aplikácie z vášho smartfónu dokážu spracovať údaje získané z vozidla pre zaujímavé funkcie.
Volkswagen Media Control pre Android a iOS môže do hry vrátiť vašich spolucestujúcich. Pretože prostredníctvom smartfónu a tabletu môžu na diaľku ovládať systém infotainment. Takto si môžu pohodlne vybrať napríklad hudobné programy alebo do navigácie preniesť cieľovú adresu, a to aj zo zadných sedadiel.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen